POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.10.2019, 12:26:29] • Świnoujście

CICHO-SZA!!!

CICHO-SZA!!!

fot. internet

Wiadomo, że nie ma dziś w Polsce ważniejszego tematu. Dla niektórych to może być nawet temat jedyny. A jednak mówić trzeba bardzo ostrożnie. Mówić, pisać i pokazywać.

Będą więc Polacy szli do urn i pokażą to we wszystkich serwisach, także za granicą. Będą mogli powiedzieć, że to czują głębokie przeświadczenie o wadze tych wyborów. Reporterzy chętnie usłyszą, że szli z postanowieniem na kogo zagłosować albo, że decydowali dopiero nad kartką. Ale żadne nazwisko, żadna partia paść nie może. Wyjątkiem są oczywiście sondaże ale tym nie zajmują się szeregowi obywatele. A oni; niech lepiej zbyt głośno nie myślą, nie mówią, a tym bardziej nie piszą, nie publikują, nie naklejają. Mordki w kubeł kochani! I byle do 21.00 !!!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [17.10.2019, 05:21:48] • [IP: 188.146.100.***]

Tylko w Poksce taki bezsens, cisza wyborcza.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o awarii sieci wodociągowej w ul. Granicznej przy nr. 8. Przerwa w dostawie wody do nieruchomości przy tej ulicy nastąpi na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Miarki. Przewidywany termin usunięcia awarii – dziś piątek 3 lipca do godz. 15.00. ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■