POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [14.10.2019, 18:08:54] • 安inouj軼ie

Plac zabaw dla doros造ch czy dzieci?

Plac zabaw dla doros造ch czy dzieci?

fot. Czytelnik

Plac zabaw na Warszowie jest miejscem libacji.

Na placu zabaw urz璠uj konsumenci alkoholu, nie wiadomo, kiedy maj si tam bawi prawowici u篡tkownicy- dzieci. Pod obiektami maj帷ymi s逝篡 zabawie le膨 鄉ieci, w wi瘯szo軼i puszki i butelki po napojach zawieraj帷ych procenty. Kto dba o to miejsce.

Plac zabaw dla doros造ch czy dzieci?

fot. Czytelnik

- Tak wygl康a plac zabaw po weekendzie. Czy naprawd nie mo積a z tym co zrobi?- pyta mieszkaniec.

Plac zabaw dla doros造ch czy dzieci?

fot. Czytelnik

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 46

Go嗆 • Wtorek [29.10.2019, 11:21:33] • [IP: 62.69.203.***]

wszyscy widzimy :C to jest smutne ㄆkasz Hendzlik bierze troche fety i jest pograne zabawa na caly dzien i noc ps Dobrze ze irka zamkneli

Go嗆 • Wtorek [29.10.2019, 11:06:11] • [IP: 62.69.203.***]

xd

Go嗆 • Wtorek [29.10.2019, 11:02:46] • [IP: 62.69.203.***]

hahhaha bardzo 鄉ieszne matalewska przychodzi i wali wiadro z kole磬ami i kuteernog boze to jest zalosne no ale coz taka m這dzie

Go嗆 • Pi徠ek [18.10.2019, 22:14:20] • [IP: 62.69.229.**]

Proste rozumki, proste wnioski. Przecie to nie jest wina zarz康cy terenu, 瞠 jest taki syf! To mieszka鎍y naszego 'pi瘯nego' miasta urz康zaj chlew wsz璠zie, gdzie tylko si da. Wystarczy przyj嗆 z rana na plac z ty逝 liceum, tam to dopiero jest kongo. Nie pomaga codzienne sprz徠anie. Pe軟o flaszek, cz瘰to pot逝czonych, to efekty conocnych imprez pod chmurk. I wcale to nie s pozosta這軼i po uczniach.

Go嗆 • 字oda [16.10.2019, 20:21:42] • [IP: 176.221.123.***]

Zgadzam si. jaki kram taki pan

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 17:39:14] • [IP: 176.221.122.***]

Jaki gospodarz taki plac. Dlaczego s逝瘺y MDK nie odpowiadaj za ten teren? nie nadzoruj ? nie monituj ?

Go嗆 Patrycja • Wtorek [15.10.2019, 15:45:54] • [IP: 5.173.154.**]

A ja nie mam klasy bo mieszkam na wsi i jak tu nie chce mi si nie chce i嗆 do mnie by這 mi這 no ale c騜 瞠gnam si nie chce i嗆 na zast瘼stwie za Joann i jak tu nie ma sensu dialog z innymi lud幟i

? • Wtorek [15.10.2019, 13:22:13] • [IP: 10.0.2.***]

A co, dzieci nie pij i nie 鄉iec?

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 13:05:02] • [IP: 37.8.231.***]

Wida jak cz瘰to sprz徠aj.

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 12:34:58] • [IP: 185.210.39.***]

NIE JEST xTWO BY NAUCZYCIELEM ALE TO ZAW笈 DLA WYBRANYCH LUDZI Z PASJ I KOCHAJ。YCH DZIECI A DZI TO NAUCZYCIELE SAMU POKAZALI 浩 LICZY SI DLA NICH TYLKO KASA I BRAK SZACUNKU DO DZIECKA I DRUGIEGO CZΜWIEKA PRZYKxD STRAJK紟 POKAZA JAKI DZI JEST NAUCZYCIEL. ALE jest du穎 WSPANIAΧCH I DOBRYCH NAUCZYCIELI KT紑YCH SI CENI I DOCENIA SZANOWANYCH PRZEZ MΜDZIE I DLATEGO WARTO SI ZASTANOWI NAD LIKWIDACJA KARTY NAUCZYCIELA ABY KA浴Y OBYWATEL MIA SWOJE MIEJSCE I SZACUNEK W SPOΒCZE垶TWIE TAK JAK KA浴Y ZAW笈. NAUCZYCIEL NIC BY NIE ZROBI GDYBY NIE RESZTA PERSONELU A PRZEDE WSZYSTKIM UCZNIOWIE SZANUJMY SI WZAJEMNIE A B犵ZIE TO Z PO玆TKIEM DLA CAΒGO SPOΒCZE垶TWA. MIEJ POLITYKI W SZKOLE A WI犴EJ CZASU DLA UCZNIA. Spotkanie z prezydentem pokaza這 stosunek jakim kieruje si samorz康 w stosunku do OBECNEGO RZ.U I OBΣD. ALE Z PiS DA NAJWI犴EJ Z WSZYSTKICH RZ.紟, A CO DO REFORMY TO BYx BARDZO KONIECZNA W KRAJU.

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 12:13:09] • [IP: 176.221.123.**]

PO CO S TAM KAMERY?

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 12:09:29] • [IP: 31.1.172.***]

Inwestowanie na dzielnicy Warsz闚 to 瘸dna 豉ska jeste鄉y obywatelami tak samo jak na lewobrze簑. S逝瘺y porz康kowe powinny posprz徠a bo p豉cimy podatki i wymagamy. Urz璠nicy zajmuj帷ymi si tymi sprawami powinni wsta od biurek i obejrze tereny kt鏎e do nich nale膨. I prosz nas nie obra瘸.

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 10:23:15] • [IP: 185.210.39.***]

DLACZEGO ICH SIE NIE KARZE SPRZ﹗ANIEM PO SOBIE I IM PODOBNYCH ??A MO浩 CHODZI OTO BY KUPOWALI JAK NAJWIECEJ I TO WYPIJALI ??

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 09:43:42] • [IP: 83.8.18.***]

Nie marudzi tylko si zwo豉 i ka盥y przyjdzie z r瘯awicami i bra si do sprz徠ania.A z drugiej strony takie bogate miasto i nikt nie sprz徠a

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 08:22:41] • [IP: 37.248.163.*]

Autor tekstu chcia narobi komu nieprzyjemno軼i, a narobi tym, kt鏎ym chce si w郵izn望 w du. e. Gratulujemy. Brawo Ty!!

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 08:07:26] • [IP: 83.20.249.**]

Nic tylko wystrzeli w kosmos, albo do kamienio這mu.

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 06:52:45] • [IP: 5.173.145.**]

Policji nie chce si tym zaj望 bo menele 鄉ierdz. ...wola sobie muzyczki s逝cha ni kamery ogl康a kt鏎e niby dzia豉j hehegr kpina

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 06:27:52] • [IP: 31.0.83.**]

To po co tam s kamery. Patrzy w nie kto czy to tyko atrapy?

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 05:37:01] • [IP: 37.47.131.**]

Ludzie bosze !! Co wy wypisujecie ! Jest tutaj mn鏀two fajnyxh rodzinek z dziecmi ktore uwielbiaja chodzic na ten o to plac owszem rano wyglada beznadziejnie jak po kazdym pikniku tutaj lecz przychodzi czesto dw鏂h panòw i sprz徠a ten syf syf ! Zadna patologia i madrzejewska. Tylko Fajne dzieci ktore za plotki o warszowie jest brana za patologie ktora pije za 500+ A myslicie ze po drugiej stronie tego nie ma ? Jest o wiele gorzej. Ale lepiej odra瘸 warszòw ! Robia to osoby nie weidxace nic o warszowie a slyszace co jedyne o patologi madrzejewskiej, kupy nastolatkow pijacych gdzie popadnie i rodzinach 篡j帷ych z 500+ 🤣🤣😂 Wpadnijcie czasem naprawde nie gryziemy a mozr to zazdro嗆 ? Warszow to jedna wielka rodzina ktora ma szacunek do siebie na wzajem ! Rozumiejaca ! Nie pozdrawiam

Go嗆 • Wtorek [15.10.2019, 05:07:11] • [IP: 94.254.234.*]

No w豉郾ie posterunek policji zamkniety...:(

Go嗆 • Poniedzia貫k [14.10.2019, 23:34:30] • [IP: 178.238.245.***]

A to pierwszyzna i co nowego ? wiadomo 瞠 sa 豉weczki na chlanie i rozpuste. A przy tym atrakcje do buju buju hehe. Wsz璠zie tak by這 i jest. Gonic t cholote . A gdzie policja ? Trzeba byc tam gdzie place i w nocy. A nie pisanie g逝pie

Go嗆 • Poniedzia貫k [14.10.2019, 22:38:20] • [IP: 77.252.46.**]

Pi耩set plusy okazywa造 rado嗆 i wdzi璚zno嗆 karmi帷ej r璚e.

Go嗆 • Poniedzia貫k [14.10.2019, 22:31:23] • [IP: 217.96.3.***]

A moze jakie pi瘯ne zdj璚ia z tej lepszej strony poka盧ie. Bo chyba tu niekt鏎ym w g這wie si poprzewracalo. Te mo積a pi瘯ne zdj璚ia meneli porobi na promenadzie i innych parkach.

Go嗆 • Poniedzia貫k [14.10.2019, 22:23:59] • [IP: 176.221.122.**]

I co na to WLADZA NIC?? a ten co pisze te 500dajta to zrozum ze tam nie ma takich tylko ci z Modrzejewskiej