POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [01.11.2019, 18:17:28] • Międzyzdroje

Bardzo groźny wypadek na trójce niedaleko Międzyzdrojów. Zobacz film!

Bardzo groźny wypadek na trójce niedaleko Międzyzdrojów. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

1 listopada 20 minut po szesnastej doszło do ciężkiego wypadku pomiędzy Międzyzdrojami a Dargobądzem. Wszyscy jechali w stronę Świnoujścia. Na trzeciego prawdopodobnie jechało volvo. Trwało to ułamki sekund. Ponieważ inna osoba już wyprzedzała cysternę z paliwem, które jechało do Świnoujścia, kierowca Volvo stworzył taką sytuację, że kierowca kobieta by uniknąć zderzenia gwałtownie skręciła uderzając w bok cysterny. Skutek był fatalny.



Osobówka skasowała tylne koło w cysternie i tylne światła. Następnie pojazd osobowy obrócił się na którego najechał inny pojazd który za nimi jechał. Volvo oddaliło się. Policja rozpoczęła jego poszukiwania.

Bardzo groźny wypadek na trójce niedaleko Międzyzdrojów. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

O tych szczegółach opowiedział nam kierowca cysterny. Z lądowiska w Międzyzdrojach helikopter zabrał najbardziej poszkodowaną osobę do szpitala, innych opatrywano w ambulansach i trudno powiedzieć na obecną chwilę o ich stanie.

Prawdopodobnie w wypadku są 3 osoby poszkodowane.

Bardzo groźny wypadek na trójce niedaleko Międzyzdrojów. Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 97, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 97

Gość • Poniedziałek [04.11.2019, 10:03:06] • [IP: 176.221.123.**]

koniecznie B A R I E R K I !!

Gość • Poniedziałek [04.11.2019, 09:36:04] • [IP: 90.62.215.*]

aby uniknac takich wydarzen trzeba przestrzegac przepisy a tego prawie nikt nie robi, to jest pierwsza, a druga zasada to troche wiecej kultury...

Gość • Niedziela [03.11.2019, 15:30:09] • [IP: 31.11.128.***]

Nikt nie wie, , , jak tak naprawdę było, , , , , , a piszą komentarze jakby byli świadomi tego zdarzenia, , , , , barany, , , , , , , PS najpierw bądźcie świadkiem jakich kolwiek zdarzeń, a później komentoj

Gość • Niedziela [03.11.2019, 10:04:12] • [IP: 178.238.252.***]

Na Wawel

Gość • Sobota [02.11.2019, 21:16:10] • [IP: 178.235.147.***]

[02.11.2019, 18:26:54] • [IP: 37.47.188.**] Masz gamoniu oznaczenie na cysternie gazy palne klasa 2 i kod 33 - 1203 benzyna (węglowodory ciekłe o temperaturze zapłonu niższej niż 21 °C)

Gość • Sobota [02.11.2019, 21:00:04] • [IP: 37.30.30.***]

Gość najpierw sie dowiedz kiedy mogą jeździć tiry a później napisz cos mondrego

Gość • Sobota [02.11.2019, 19:39:20] • [IP: 83.168.86.***]

Ja pierdol... E ludzie tragedia ważne życie ludzi nikt nie jest nieomylny

Gość • Sobota [02.11.2019, 19:24:42] • [IP: 176.221.122.**]

Dlaczego na tym odcinku nie ma na drodze rozdzielenia jezdni aby nie przejeżdżać na przeciwległy odcinek drogi. Często jeżdżę na niebezpiecznych odcinkach dróg za granicą i tam bezwzględnie są różnego rodzaju barierki, które uniemożliwiają jazdę na przeciwległym pasie ruchu. Jest to zdecydowanie najprostsze i bezpieczne rozwiązanie na drodze i się sprawdza.

Gość • Sobota [02.11.2019, 18:59:23] • [IP: 83.8.112.***]

W tych komentarzach to czysty debilizm nie znacie sytuacji to na co sie wypowiadacie i dajcie dziewczynie swiety spokoj Ona w niczym nie zawinila i mysle ze kazdy w takiej sytuacji uniknac zderzenia zrobilby podobnie

Gość • Sobota [02.11.2019, 18:49:17] • [IP: 5.173.137.***]

Za niskie mandaty !nie odpowiedzialni kierowcy !czas zmienić ustawę !

Gość • Sobota [02.11.2019, 18:26:54] • [IP: 37.47.188.**]

Tak jak ktoś napisał poniżej. Udowodnij pajacu, że ta cysterna wiozła paliwo dla statku a nie piszesz bzdury, że cysterny mogą jeździć w święta.

Gość • Sobota [02.11.2019, 17:55:27] • [IP: 37.47.156.***]

Gość • Sobota [02.11.2019, 16:38:06] • [IP: 37.47.81.**] - to na które pobocze uciekała że ją zahaczyła, bo cysterna jechała na przeciwnym.

Gość • Sobota [02.11.2019, 16:38:06] • [IP: 37.47.81.**]

Kobieta nie wyprzedzala jechała z miedzyzdroi do Wolina A volvo wyprzedzalo cysterne jadąc w stronę miedzyzdroi. Kobieta próbując uniknąć czołowej stłuczki z volvo uciekala na pobocze ale nie wyrobiła i zaznaczyła w cysterne

Gość • Sobota [02.11.2019, 14:21:44] • [IP: 88.218.255.***]

Oj wrocic do szkoły i nauczyć się czytać ze zrozumieniem zamiast komentować. ... kobieca wyprzedzał cysterne a volvo wyprzedziało cystern i owy pojazd prowadzony przez kobietę od taka cala tajemnica. ... wiec na trzeciego. ... do komentujacego co nie wie jak to jest na trzeciego narysuj sobie na kartce. ... pozdro 😆

JUST ACT 447 • Sobota [02.11.2019, 14:20:58] • [IP: 176.221.122.**]

A GDZIE TO SIĘ BABIE TAK SPIESZYŁO, NA CMENTARZ ? NIE MOGŁA SPOKOJNE ZA CYSTERNĄ TE PARĘ KILOMETRÓW PRZEJECHAĆ, TYLKO KUBICE UDAWAĆ ? KASZLAK ROZPAĆKANY NA CYSTERNIE, A VOLVO PRZED NIĄ NA MECIE.

Gość • Sobota [02.11.2019, 14:15:20] • [IP: 5.173.1.**]

Może volvo z tylu bylo w trakcie wyprzedzania A ten ktos nie spojrzał w lusterka, wjechał pod volvo i volvo aby uniknąć zderzenia próbowało ominąć lewej stronie A ten wyprzedzany spanikowal i skręcił w cysterne będąc na wysokości tylnych kół cysterny.

Gość • Sobota [02.11.2019, 13:48:26] • [IP: 95.41.27.***]

Sytuację, że kobieta spanikowała to jeszcze próbuję zrozumieć, ale dlaczego jadący z tyłu pojazd w nią uderzył ?Znowu zabrakło wyobraźni i kierowca nie zachował bezpiecznej odległości ?

Gość • Sobota [02.11.2019, 13:44:18] • [IP: 176.221.123.***]

Za niskie mandaty. Za przekroczenie szybkości dowalać tak, żeby kapcie spadały. Nerwusom drogowym w osiąganiu fantastycznych szybkości na drogach podobno przeszkadzają kierowcy powyżej 75 roku życia? To ja życzę sobie więcej 75 latków na drogach, zaś tępić należy piratów drogowych.

• Sobota [02.11.2019, 13:29:52] • [IP: 176.221.122.***]

Niestety ale to nie jest jednostkowy przypadek.Wiem, że nie da się" stać tam cały czas" ale dlaczego policja nie patroluje tego terenu prewencyjnie częściej, wiedząc, że jest to" miejsce bardzo zagrożone"?? Gdyby wiadomo było, że na danym odcinku bardzo często pojawia się radiowóz/ nieważne czy oznakowany czy nie/ to prawdopodobnie" uspokoiło by to rajdowe zapędy " wielu.Wyprzedzanie na trzeciego, na podwójnej ciągłej pod górkę, prędkość po 150h/km. To jest codzienność na tym odcinku drogi!! Nie trzeba filozofa, żeby wiedzieć, że takie" rzeczy" prowadzą do nieszczęścia więc może by tak zwiększona częstotliwość patroli na danym odcinku??

Gość • Sobota [02.11.2019, 13:25:22] • [IP: 176.221.122.***]

Krótko mówiąc baba na drodze, Volvo to inna kwestia.

Gość • Sobota [02.11.2019, 13:25:12] • [IP: 178.238.246.**]

Sytuacja taka jaka jest na drogach sama się nie poprawi. Cały czas nie ma mądrego żeby to uzdrowić a wystarczy popatrzeć jak to zrobili inni iw prosty sposób skopiować.

Gość • Sobota [02.11.2019, 13:23:15] • [IP: 176.221.122.***]

11:55:03 A co jeśli ktoś nie mieszka w miejscowości gdzie leżą bliscy ? Pomyśl zanim coś napiszesz.

Gość • Sobota [02.11.2019, 11:55:03] • [IP: 88.156.234.**]

Nie lepiej w taki dzien w domu i spacerkiem na cmentarz...