POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.11.2019, 08:45:33] • Świnoujście

Wysoka temperatura na 174. parkrunie

Wysoka temperatura na 174. parkrunie

fot. Organizator

Nastał listopad i nikt nie obiecywał, że będzie piękna pogoda, a skoro nie obiecywał no to mamy co mamy. Gdyby jednak zmierzyć temperaturę sobotniego # 174 parkrun Świnoujście liczbą uśmiechów i ciepłych powitań, to temperatura skoczyłaby w górę i to znacznie. Sam bieg, pomimo wcześniejszego i późniejszego, siąpiącego z nieba deszczu odbył się „na sucho", jakby ktoś rozłożył nad nami parasol. Wprawdzie stare polskie przysłowie mówi „zimna woda zdrowia doda", to chyba jednak nie o taką wodę i nie o takie okoliczności przyrody chodziło.

Na starcie stanęło 43 zwartych i gotowych entuzjastów biegania i chodzenia wśród których było 14 kobiet i 29 mężczyzn, a do tego trzy czworonogi. Wszystkim udało się dobiec do mety, a niektórzy zrobili to nawet rekordowo (5 osób), a jeszcze inni po raz pierwszy w naszej lokalizacji (3 osoby). Gościliśmy, po raz kolejny zresztą Natalię i Petera, a po raz pierwszy Witolda, który obiecał, że będzie nas odwiedzał częściej. Według współczynnika wieku najlepiej spisali się panowie :
Piotr Andrzejewski 73,60%
Peter Pollok 71,09%
Robert Derda 70,76%
i panie:
Natalia Kędziora 67,67%,
Dominika Duszkiewicz 60,24%
Monika Murawska 59,32% z nieodłącznym Loydem.

Wszystkim uczestnikom dzisiejszego spotkania gratulujemy formy i wytrwałości, a zainteresowanych szczegółami biegu odsyłamy do strony: www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults

Dzisiejszy parkrun uprzyjemniły nam Zuzia i Karolina Romańskie, które przygotowały wspaniałe kanapki, oraz Monika Murawska, która upiekła pyszne ( jak zwykle zresztą) ciasto. Nie było to, jak się okazało dziełem przypadku, ale o tym dowiecie się za tydzień. Nad całością czuwało 14 wolontariuszy, a wspierał nas niezawodny lokalny partner Hotel „Trzy Wyspy" oraz parkrun Polska i Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.

Pamiętajcie! W każdą sobotę macie wybór, albo śpicie ze swymi marzeniami, albo wstajecie i realizujecie je z nami, dlatego zapraszamy już za tydzień na kolejne spotkanie. Tym razem widzimy się w patriotycznej odsłonie, bo to parkrun niepodległościowy. Szczegóły wkrótce.

Z A P R A S Z A M Y !!!

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [04.11.2019, 22:39:36] • [IP: 37.30.27.**]

Fajni ci uczestnicy parkrunu

Gość • Poniedziałek [04.11.2019, 15:54:34] • [IP: 77.252.46.**]

Wspaniałe zdjęcie.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o awarii sieci wodociągowej w ul. Granicznej przy nr. 8. Przerwa w dostawie wody do nieruchomości przy tej ulicy nastąpi na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Miarki. Przewidywany termin usunięcia awarii – dziś piątek 3 lipca do godz. 15.00. ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■