POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.11.2019, 13:22:28] • Świnoujście

Już ci niepotrzebne? Nie wyrzucaj! Oddaj lub wymień!

Już ci niepotrzebne? Nie wyrzucaj! Oddaj lub wymień!

fot. iswinoujscie.pl

W piwnicach, garażach, czy na strychach zalegają często przedmioty, które są jeszcze w pełni sprawne, jednak nie są nam już do niczego potrzebne. To zwykle meble, naczynia i inne elementy wyposażenia domu, zabawki, książki itp. Nie musisz ich wyrzucać, możesz nadać im nowe życie oddając je do punktu wymian rzeczy używanych. W ten sposób nie tylko dbasz o środowisko ale również pomagasz innym osobom, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowych sprzętów.

W Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Karsiborskiej 33A funkcjonuje punkt wymiany używanych rzeczy. Można tu zarówno przynieść jak i wziąć za darmo różnego rodzaju przedmioty, sprzęty domowe. Jedynym warunkiem przyjęcia przedmiotu do punktu jest jego dobry stan techniczny umożliwiający dalsze użytkowanie.

WOŚ UM Świnoujście


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [17.11.2019, 18:36:06] • [IP: 176.221.113.**]

Znajdą się Janusze, którzy będą przyjeżdżać po wszystko, a potem wystawiać na allegro :D. To Polska, to nie zadziała. No ale fajny pomysł.

Gość • Sobota [16.11.2019, 19:06:06] • [IP: 176.221.123.***]

Zbiorki odziezy przeprowadza sie nie tylko do kontenerow. Takze okazjonalnie wystawia sie w workach przed dom we wskazany dzien. Inne rzeczy też można by tak zbierac tylko jest problem oznakowania - jakies nalepki czy banderole.

Gość • Piątek [15.11.2019, 07:43:22] • [IP: 178.238.251.***]

Bardzo dobry pomysł, trzeba ratować Matkę Ziemię dla naszych przyszłych pokoleń..

Gość • Czwartek [14.11.2019, 08:47:43] • [IP: 37.248.157.***]

No i w czym leszczu taka jadlodzielnia by Ci przeszkadzała? Zawsze byli tacy którzy dawali sobie radę i tacy nieogarnieci i niedistosowani do społeczeństwa. Czasami lepiej pomoc chociażby taka zupa niż gonić kijem.

Gość • Czwartek [14.11.2019, 00:15:29] • [IP: 176.221.123.***]

a moze tak jeszcze jadlodzielnie otworzyć na rynku przy ul kołłataja

Gość • Środa [13.11.2019, 22:46:10] • [IP: 77.252.46.***]

Bardzo dobry pomysł. Brawo.

Gość • Środa [13.11.2019, 20:38:11] • [IP: 176.221.123.***]

Już niedługo pieszo lub rowerem, autobusy nie kursują.

Gość • Środa [13.11.2019, 19:55:53] • [IP: 62.69.231.***]

No wreszcie coś rozsądnego w tym mieście :)

Gość • Środa [13.11.2019, 19:07:19] • [IP: 31.11.128.*]

Super pomysł.

Gość • Środa [13.11.2019, 18:33:23] • [IP: 176.221.123.**]

Następny pomysł który skierowany jest do zmotoryzowanych którym chce się coś zrobić dla innych a co z tymi którzy nie są zmotoryzowani ? Tam jest parę kilometrów i targać coś w rękach nawet drobnego lub tłukącego się to jakiś żart o cięższych lub niewygodnych przedmiotach nie wspomnę a może jakiś telefon i transport od dawcy do punktu ? Naxpewni ludzie starsi którzy nazbierali różnych bibelotów axnie chcą ich wyrzucać na śmieci byliby wdzięczni gdyby ktoś z tego punktu odebrał od nich a ktoś może by przyjął ?

Gość • Środa [13.11.2019, 17:41:20] • [IP: 176.221.122.***]

super pomysł mam trochę do oddania

Gość • Środa [13.11.2019, 16:42:01] • [IP: 77.252.46.**]

A GDZIE TO JEST?

Gość • Środa [13.11.2019, 16:28:34] • [IP: 176.221.123.***]

Spisac musi, bo powie ktos, że kradzione.

Gość • Środa [13.11.2019, 16:11:13] • [IP: 176.221.123.***]

A w jakich dniach i godzinach?

Gość • Środa [13.11.2019, 15:23:02] • [IP: 93.94.187.**]

Pomysł super tylko ta osoba co tam pracuje powoduje duży nieład spisuje Cie lepiej niż poolicja a poźniej mówi że nie można tego tutaj oddać

Gość • Środa [13.11.2019, 15:06:22] • [IP: 178.238.249.***]

A jak z dowozem np. mebli czy pralki lub innych gabarytów?

Gość • Środa [13.11.2019, 14:43:19] • [IP: 83.8.12.***]

Wspaniały pomysł. Właśnie się zastanawiałam, co zrobić z niepotrzebnymi mi już a w dobrym stanie rzeczami.

Gość • Środa [13.11.2019, 14:25:51] • [IP: 176.221.123.***]

Bardzo dobry pomysł, juz cos takiego robił w swym kantorku na Piastowskiej 5 pan Huszcza. Tylko rzeczywiscie problem z transportem... Moze dwa razy do roku (np. przed swietami) wyznaczyc dzień wystawiania takich rzeczy przed dom ?

Gość • Środa [13.11.2019, 13:56:58] • [IP: 79.186.186.**]

i tu jest klopot bo latwiej wywalic niz placic za transport by dowieźć np dobra pralke lub segment

Gość • Środa [13.11.2019, 13:53:43] • [IP: 51.175.107.***]

Swietny pomysl, oby sie przyjelo.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■