POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.11.2019, 13:22:28] • Świnoujście

Już ci niepotrzebne? Nie wyrzucaj! Oddaj lub wymień!

Już ci niepotrzebne? Nie wyrzucaj! Oddaj lub wymień!

fot. iswinoujscie.pl

W piwnicach, garażach, czy na strychach zalegają często przedmioty, które są jeszcze w pełni sprawne, jednak nie są nam już do niczego potrzebne. To zwykle meble, naczynia i inne elementy wyposażenia domu, zabawki, książki itp. Nie musisz ich wyrzucać, możesz nadać im nowe życie oddając je do punktu wymian rzeczy używanych. W ten sposób nie tylko dbasz o środowisko ale również pomagasz innym osobom, które nie mogą pozwolić sobie na zakup nowych sprzętów.

W Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Karsiborskiej 33A funkcjonuje punkt wymiany używanych rzeczy. Można tu zarówno przynieść jak i wziąć za darmo różnego rodzaju przedmioty, sprzęty domowe. Jedynym warunkiem przyjęcia przedmiotu do punktu jest jego dobry stan techniczny umożliwiający dalsze użytkowanie.

WOŚ UM Świnoujście


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [17.11.2019, 18:36:06] • [IP: 176.221.113.**]

Znajdą się Janusze, którzy będą przyjeżdżać po wszystko, a potem wystawiać na allegro :D. To Polska, to nie zadziała. No ale fajny pomysł.

Gość • Sobota [16.11.2019, 19:06:06] • [IP: 176.221.123.***]

Zbiorki odziezy przeprowadza sie nie tylko do kontenerow. Takze okazjonalnie wystawia sie w workach przed dom we wskazany dzien. Inne rzeczy też można by tak zbierac tylko jest problem oznakowania - jakies nalepki czy banderole.

Gość • Piątek [15.11.2019, 07:43:22] • [IP: 178.238.251.***]

Bardzo dobry pomysł, trzeba ratować Matkę Ziemię dla naszych przyszłych pokoleń..

Gość • Czwartek [14.11.2019, 08:47:43] • [IP: 37.248.157.***]

No i w czym leszczu taka jadlodzielnia by Ci przeszkadzała? Zawsze byli tacy którzy dawali sobie radę i tacy nieogarnieci i niedistosowani do społeczeństwa. Czasami lepiej pomoc chociażby taka zupa niż gonić kijem.

Gość • Czwartek [14.11.2019, 00:15:29] • [IP: 176.221.123.***]

a moze tak jeszcze jadlodzielnie otworzyć na rynku przy ul kołłataja

Gość • Środa [13.11.2019, 22:46:10] • [IP: 77.252.46.***]

Bardzo dobry pomysł. Brawo.

Gość • Środa [13.11.2019, 20:38:11] • [IP: 176.221.123.***]

Już niedługo pieszo lub rowerem, autobusy nie kursują.

Gość • Środa [13.11.2019, 19:55:53] • [IP: 62.69.231.***]

No wreszcie coś rozsądnego w tym mieście :)

Gość • Środa [13.11.2019, 19:07:19] • [IP: 31.11.128.*]

Super pomysł.

Gość • Środa [13.11.2019, 18:33:23] • [IP: 176.221.123.**]

Następny pomysł który skierowany jest do zmotoryzowanych którym chce się coś zrobić dla innych a co z tymi którzy nie są zmotoryzowani ? Tam jest parę kilometrów i targać coś w rękach nawet drobnego lub tłukącego się to jakiś żart o cięższych lub niewygodnych przedmiotach nie wspomnę a może jakiś telefon i transport od dawcy do punktu ? Naxpewni ludzie starsi którzy nazbierali różnych bibelotów axnie chcą ich wyrzucać na śmieci byliby wdzięczni gdyby ktoś z tego punktu odebrał od nich a ktoś może by przyjął ?

Gość • Środa [13.11.2019, 17:41:20] • [IP: 176.221.122.***]

super pomysł mam trochę do oddania

Gość • Środa [13.11.2019, 16:42:01] • [IP: 77.252.46.**]

A GDZIE TO JEST?

Gość • Środa [13.11.2019, 16:28:34] • [IP: 176.221.123.***]

Spisac musi, bo powie ktos, że kradzione.

Gość • Środa [13.11.2019, 16:11:13] • [IP: 176.221.123.***]

A w jakich dniach i godzinach?

Gość • Środa [13.11.2019, 15:23:02] • [IP: 93.94.187.**]

Pomysł super tylko ta osoba co tam pracuje powoduje duży nieład spisuje Cie lepiej niż poolicja a poźniej mówi że nie można tego tutaj oddać

Gość • Środa [13.11.2019, 15:06:22] • [IP: 178.238.249.***]

A jak z dowozem np. mebli czy pralki lub innych gabarytów?

Gość • Środa [13.11.2019, 14:43:19] • [IP: 83.8.12.***]

Wspaniały pomysł. Właśnie się zastanawiałam, co zrobić z niepotrzebnymi mi już a w dobrym stanie rzeczami.

Gość • Środa [13.11.2019, 14:25:51] • [IP: 176.221.123.***]

Bardzo dobry pomysł, juz cos takiego robił w swym kantorku na Piastowskiej 5 pan Huszcza. Tylko rzeczywiscie problem z transportem... Moze dwa razy do roku (np. przed swietami) wyznaczyc dzień wystawiania takich rzeczy przed dom ?

Gość • Środa [13.11.2019, 13:56:58] • [IP: 79.186.186.**]

i tu jest klopot bo latwiej wywalic niz placic za transport by dowieźć np dobra pralke lub segment

Gość • Środa [13.11.2019, 13:53:43] • [IP: 51.175.107.***]

Swietny pomysl, oby sie przyjelo.

Oglądasz 1-20 z 20
■ OSTRZEŻENIE SILNY WIATR Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 02:00 dnia 06-12-2019 do godz. 16:00 dnia 06-12-2019 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Przebieg: Na wybrzeżu Bałtyku występować będzie wiatr o prędkości 40 - 60 km/h z kierunku południowo zachodniego, w porywach osiągający 80 - 90 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji; utrudnienia komunikacyjne ■ Po przerwie w piątek o godzinie 8.00 zaczynają się obrady 22 sesji Rady Miasta ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■