POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.11.2019, 17:24:48] • Świnoujście

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

W dniu 16 listopada 2019 r. w Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 9, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu zorganizował Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

Zawody rozgrywane były w sześciu kategoriach: gra pojedyncza dzieci rocznik 2009 i młodsze, gra pojedyncza dziewcząt rocznik 2005 i młodsze, gra pojedyncza chłopców rocznik 2005 i młodsi, gra pojedyncza kat. OPEN mężczyzn, gra pojedyncza kat. 50+ mężczyzn oraz gra podwójna kat. OPEN. W rozgrywkach udział wzięło 28 zawodników i zawodniczek. Rywalizowano systemem grupowym „każdy z każdym" oraz o miejsca.

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

Gra pojedyncza dzieci rocznik 2009 i młodsze:

1. ROMANII Hania SP1
2. JELONEK Wiktor SP1
3. ŻYŁOWSKA Marysia Logos

Gra pojedyncza dziewcząt rocznik 2005 i młodsze:

1. WOJCIECHOWSKA Martyna EGS Ahlbeck
2. WOJCIECHOWSKA Dorota
3. BOKOTA Weronika SP2

Gra pojedyncza chłopców rocznik 2005 i młodsi:

1. KALIŃSKI Daniel SP2
2. FURMAŃCZYK Jakub SP2
3. ZIÓŁKOWSKI Oskar SP2

Gra pojedyncza kat. OPEN mężczyzn:

1. WEREMIUK Mirosław
2. WAWRZYCKI Kamil
3. RADZISZEWSKI Daniel

Gra pojedyncza kat. 50+ mężczyzn:

1. WYRZYKOWSKI Marian
2. ŻOŁNIERUK Grzegorz
3. JAKUBOWIAK Tadeusz

Gra podwójna kat. OPEN:

1. WEREMIUK M. / WYRZYKOWSKI M.
2. WAWRZYCKI K. / WÓJCIK J.
3. JAKUBOWIAK T. / RYBARCZYK B.

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wyróżnieni zostali pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu oraz nagrodami rzeczowymi od sponsora - Hurtowni Zabawek, Art. Szkolnych i Biurowych „Gramar" ul. Chrobrego 18 w Świnoujściu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu.

Anna Kryszan Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■