POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.11.2019, 10:37:30] • Wolin

W czwartek ćwiczenia służb ratowniczych na obwodnicy Dargobądza na DK3 - utrudnienia

W czwartek ćwiczenia służb ratowniczych na obwodnicy Dargobądza na DK3 - utrudnienia

fot. Andrzej Ryfczyński / archiwum

W dniu 21.11.2019 r., na obwodnicy Dargobądza na DK3 (między Wolinem i Międzyzdrojami) zostaną przeprowadzone ćwiczenia służb ratowniczych. Z tego powodu w godzinach 07.00-14.00 obwodnica Dargobądza będzie zamknięta, a ruch pojazdów będzie się odbywał przez miejscowość.

Organizatorem ćwiczeń jest Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie. W ćwiczeniach wezmą udział: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, jednostki Państwowego Ratownictwa Medycznego, siły i środki Oddziału GDDKiA w Szczecinie oraz inne jednostki organizacyjne Wojewódzkiego Systemu Zarządzania Kryzysowego.

Mateusz Grzeszczuk
Główny Specjalista


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

JUST ACT 447 • Czwartek [21.11.2019, 11:31:46] • [IP: 176.221.122.**]

CHYBA JUŻ TOWARZYSTWO CAŁKIEM W UBEKISTANIE ZGŁUPIAŁO ? TO NIE MOŻNA SOBIE POLIGONU URZĄDZIĆ NA BOCZNEJ DRODZE, O MNIEJSZYM NATĘŻENIU RUCHU? TO NA BOCZNYCH DROGACH WYPADKI SIĘ NIE ZDARZAJĄ. TRZEBA PRZY KAŻDEJ OKAZJI LUDZIOM KRWI NAPSUĆ ?

Gość • Czwartek [21.11.2019, 11:30:05] • [IP: 83.11.74.**]

A syreny wyja jak by zaczeła sie 3 wojna swiatowa

Gość • Czwartek [21.11.2019, 10:58:34] • [IP: 176.221.123.***]

czy cwiczenie na drodze, ktora nie jest glowna jest gorsze od takiego na glownej drodze? niby mamy XXI wiek, niby komputery, powszechna edukacja, ale ewidetnie cos gdzies nie dziala.

Gość • Środa [20.11.2019, 20:02:02] • [IP: 87.78.224.***]

Tak cwiczyli ze az asfalt peka i kostki sie sypia. Brakoroby w calej okazalosci.

Gość • Środa [20.11.2019, 18:51:21] • [IP: 80.245.189.***]

coś mało powietrza ma w tylnym kole i słane resory - może to ich trzeba ratować ? :-))

Gość • Środa [20.11.2019, 17:35:51] • [IP: 62.69.251.***]

Obecna władza kocha takie pokazówki. Może w trakcie pokaże się Marszałek na Kasztance

Mieszkaniec gminy Wolin • Środa [20.11.2019, 17:22:24] • [IP: 83.21.63.**]

Dobrze ze, tam beda cwiczyc jest alternatywa objazdu.Jakby cwiczyli miedzy Lunowem a Lubiewem dopiero bylby tutaj skowyt, nawet tych co samochodow nie maja, a tak pocwicza i sobie pojada.

Gość • Środa [20.11.2019, 16:59:46] • [IP: 89.186.174.**]

cicho mie tu.. chcieliśta demokratycznego gazu to teraz stulic ryje...

Gość • Środa [20.11.2019, 16:56:06] • [IP: 95.41.191.**]

jaky nie bylo mozna zrobic na starym odcinku troszyna

Gość • Środa [20.11.2019, 14:23:23] • [IP: 82.174.234.**]

Czy ich ku... Poje... Z tego powodu utrudnienia? To już prima aprilis?...

Gość • Środa [20.11.2019, 13:53:40] • [IP: 37.47.161.***]

Do Gość • Środa [20.11.2019, 11:04:20] • [IP: 176.221.123.***] przez miejscowosc, , --, , jaką ? * Skoro obwodnica miejscowości Dargobądz będzie zamknięta, to ruch pojazdów będzie się odbywał przez miejscowość dla której ta obwodnica została stworzona a nie po obwodnicy. Proste? Proste. Czytaj ze zrozumieniem albo nie czepiaj się byle czego.

Gość • Środa [20.11.2019, 13:34:48] • [IP: 176.221.122.***]

tyle utrudnień na drodze do Szczecina, jeszcze to potrzebne

Gość • Środa [20.11.2019, 13:21:53] • [IP: 5.173.144.**]

jakby nie mogli na jakiejś bocznej drodze zrobić tego, śmiech na sali

Gość • Środa [20.11.2019, 12:32:11] • [IP: 31.0.34.***]

Jaja to sobie rubcie pod remiza albo na starej truice

Gość • Środa [20.11.2019, 12:13:58] • [IP: 51.77.52.***]

Następne utrudnienie w ruchu będzie wówczas, gdy będą naprawiać uszkodzenia jezdni. Ale jest pytanie-czy będą?

Gość • Środa [20.11.2019, 11:04:20] • [IP: 176.221.123.***]

przez miejscowosc, , --, , jaką ?

Gość • Środa [20.11.2019, 10:48:35] • [IP: 185.13.106.***]

TAK TO JEST JAK BRAKUJE SIATEK OCHRONNYCH.

Gość • Środa [20.11.2019, 10:46:54] • [IP: 185.13.106.***]

BUDOWA NA KOŚCIUSZKI OBLAŁA BETONEM AUTA Z 7 PIETRA. JAJA JAK BERETY.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■