POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.12.2019, 15:27:59] • Świnoujście

UM: Wydłużony termin przetargu na przebudowę ul. Modrzejewskiej

Termin składania ofert przez zainteresowanych wykonawców przebudowy ul. Modrzejewskiej na Warszowie został wydłużony do dnia 9 grudnia br.

Wcześniej planowane otwarcie ofert wyznaczone było na 21 listopada. W związku z zapytaniami i koniecznością udzielenia odpowiedzi zainteresowanym oraz koniecznością wprowadzenia zmian w specyfikacji istotnych warunków zamówienie został on wydłużony.

Do przebudowy jest 375 m drogi. W ramach przebudowy planowane jest m.in wybudowanie nowej kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicy (obecnie lampy zamontowane są na jej części na starych, betonowych słupach ulicznych).

Zakres robót obejmuje wykonanie robót branży:

- drogowej m.in. wykonanie nowej nawierzchni jezdni z kostki betonowej typu behaton koloru grafitowego, odtworzenie istniejącego chodnika;
- sanitarnej m.in. przebudowa kanalizacji deszczowej, wykonanie ścieku przykrawężnikowego;
- elektrycznej m.in. przebudowa oświetlenia ulicznego;
- zagospodarowanie terenu wraz z niezbędnymi wycinkami krzewów;
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [02.12.2019, 18:14:29] • [IP: 149.202.98.***]

Kolejna ulica czeka do zwężenia na rozkaz pezeterowskiego d*na.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■