POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [25.11.2019, 20:58:11] • Świnoujście

Prawobrzeże na turnieju

Prawobrzeże na turnieju

fot. Organizator

W sobotę 23 listopada, od godziny 10, w hali sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla najmłodszych – udział w nim wzięły drużyny złożone z zawodników urodzonych w latach 2013-2015.

W turnieju uczestniczyły drużyny: Gryf zielony, Gryf czerwony, Gryf błękitny z Kamienia Pomorskiego , Baltica I, Baltica II, Prawobrzeże ze Świnoujścia , Wybrzeże Rewalskie z Rewala oraz Fala Międzyzdroje. Turniej, został odegrany w systemie każdy z każdym – 7 meczy po 10 minut.

Prawobrzeże na turnieju

fot. Organizator

Celem turnieju była dobra zabawa i uśmiech dzieci , ale nie zabrakło też masy bramek oraz świetnych zagrań młodych zawodników. Zwycięzcą został okrzyknięty każdy uczestnik, a za udział w rozgrywkach dostał od specjalnego gościa -św. Mikołaja - pamiątkowy medal oraz prezent.

Prawobrzeże na turnieju

fot. Organizator

Zwieńczeniem turnieju był przygotowany przez organizatorów słodki poczęstunek oraz gorąca pachnąca pizza.

Uczniowski Klub Sportowy "PRAWOBRZEŻE" Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■