POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [27.11.2019, 16:09:34] • Świnoujście

Drużynowy tenis stołowy w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowy tenis stołowy w ramach  IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

fot. Organizator

W rywalizacji o miano „Najbardziej Usportowionej Szkoły”, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2019/2020. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców do reprezentowania naszego miasta w rozgrywkach regionu B oraz zdobycie punktów zaliczanych do współzawodnictwa szkół.

w kategorii dziewcząt
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2

Awans do ¼ finału wojewódzkiego uzyskała Szkoła Podstawowa nr 6

w kategorii chłopców
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2
III miejsce – Szkoła podstawowa nr 6
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4

Drużynowy tenis stołowy w ramach  IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

fot. Organizator

Awans do ¼ finału wojewódzkiego uzyskała Szkoła Podstawowa nr 1.

Na zakończenie turnieju każda z drużyn otrzymała okolicznościowe puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.

Drużynowy tenis stołowy w ramach  IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

fot. Organizator

Wszystkim sportowcom serdecznie gratuluję.

Anna Kryszan
Dyrektor OSIR „Wyspiarz”


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [28.11.2019, 11:49:50] • [IP: 176.221.122.**]

Faktycznie SP1 nie startowało w IMS-e w kat dziewcząt, gdyż koordynator sportu w Świnoujściu nie doczytał terminarza zawodów na stronie WSZS Szczecin.Tam wyraźnie jest napisane IMS powiatowe powinny się odbyć do 08.11.2019r a nie do 29.11.2019r (są to regiony) Trzeba czytać ze zrozumieniem, a przypominam, że Świnoujście jest na prawach powiatu! Dzwonienie po nocy do ludzi i powiadamianie, że są zawody, jest mało profesjonalne informacja powinna znaleźć się w szkole przynajmniej tydzień wcześniej.A szkoła to nie tylko zawody, których i tak nie brakuje, tu również są terminy, które nie zawsze można zmienić. A jak znam tą szkołę to mają kilka stołów do tenisa.

Gość • Środa [27.11.2019, 23:15:08] • [IP: 178.238.249.**]

SP1 nie startowała w kat. dziewcząt Czyżby w szkole był tylko jeden stół... dla chłopców.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■