POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.12.2019, 11:13:20] • Świnoujście

Sportowe Mikołajki Seniorów

Sportowe Mikołajki Seniorów

fot. OSiR Wyspiarz

W dniu 5 grudnia 2019 r. w Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 9, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu zorganizował Mikołajki dla Seniorów na sportowo 2019. Zawody rozgrywane były w sześciu konkurencjach: koszykówka (rzuty piłką do kosza), rzuty do celu, piłka nożna (strzały piłką na bramkę), tor przeszkód na czas, unihokej (strzały na bramkę) oraz wiosłowanie na czas na dystansie 200 m (ergonometr).

Zawodnicy rywalizowali indywidualnie, zdobywając punkty w poszczególnych konkurencjach. W zawodach udział wzięło 19 zawodników i zawodniczek ze Świnoujścia w wieku od 55 lat.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Urszula GOLACHOWSKA, drugie miejsce zajął Jerzy BANASZAK natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Marii KURPIEL.

Dodatkowo poza turniejem rozegrano konkurencje rzutów do kosza, w której zwyciężyła Barbara OTWINOWSKA oraz wiosłowanie na czas na ergonometrze na dystansie 500 m, w której zwyciężyła Janina RAKIEL.

Sportowe Mikołajki Seniorów

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi zawodnicy otrzymali ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu pamiątkowe puchary, natomiast wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni słodkim upominkiem.

Sportowe Mikołajki Seniorów

fot. OSiR Wyspiarz

Nagrodę specjalną dla najstarszego uczestnika, ufundowaną przez Telewizję Słowianin otrzymał Jan NOWAKOWSKI.

Serdeczne dziękujemy Pani. Sławomirze Widawskiej Padykuła oraz uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 6 za pomoc przy prowadzeniu i sędziowaniu zawodów. Dziękujemy Komendzie Portu Wojennego 8 Flotylli Obrony Wybrzeża za wsparcie organizacyjne. Dziękujemy również TV Słowianin za ufundowanie nagrody i relację z imprezy.

Sportowe Mikołajki Seniorów

fot. OSiR Wyspiarz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
i zapraszamy na kolejną imprezę na początku 2020 r.

Anna Kryszan
Dyrektor OSiR Wyspiarz


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■