POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [13.12.2019, 16:10:59] • Świnoujście

W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego

W poniedziałek 16 grudnia 2019r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego w związku z ostatnim etapem przebudowy ul. Wojska Polskiego i położenia warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Fredry do skrzyżowania z ulicą Leśmiana.

Druga strona ul. Wojska Polskiego, od skrzyżowania z ul. Fredry w stronę ul. 11 Listopada i centrum miasta będzie przejezdna. Wjazd w ulice Moniuszki ze skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego będzie zamknięty.

Dojazd z centrum miasta do granicy poprzez ulice Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.
Od ulicy 11 Listopada w kierunku granicy dojazd przez ulice Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Dojazd z 11 Listopada do centrum miasta przez ul. Chełmońskiego oraz Malczewskiego i dalej ulicami Wojska Polskiego i Konstytucji 3 Maja w kierunku placu Wolności.

Prosimy o rozważną jazdę oraz uważne śledzenie częstych zmian zachodzących w oznakowaniu drogowym pionowym i poziomym, respektowania poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem.

Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [14.12.2019, 10:54:18] • [IP: 176.221.123.***]

Pewnie najlepiej odbierać wykonane roboty drogowe tuż po dużych opadach śniegu. Ot, taka generalska strategia.

Molewski buhaha • Piątek [13.12.2019, 18:15:31] • [IP: 31.11.128.***]

Brawo 😄😄😄😂😂㈳
4;😂 jeszcze rok i skrzyżowanie będzie gotowe

Gość • Piątek [13.12.2019, 17:32:39] • [IP: 93.94.190.***]

Jedno mnie zastanawia: skoro w grudniu 2018 roku ekipa Molewskiego zwaliła się wstępnie ze sprzętem w pobliże ulicy W. Polskiego a następnie, przed Bożym Narodzeniem, zrejterowała na noworoczny wywczas zasadniczo w stronę Ukrainy, na stepy Bohuna i ku rodzimym majdanom... to w jaki sposób generał Molewski chce prowadzić wojnę na wykończenie (budowy)? Jak ma zdążyć przed 31 grudnia? A do dokończenia pozostała ścieżka rowerowa i uładzenie gruntów przyulicznych oraz ostatnia wylewka asfaltu.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■