POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.12.2019, 09:02:39] • Świnoujście

Podsumowanie roku w Ewerdinie

Podsumowanie roku w Ewerdinie

fot. Piotr Zgraja

W hotelu Ewerdin w Świnoujściu odbyła się wczoraj uroczysta kolacja, na której podsumowano rok 2019, w szczególności jego drugą połowę. W spotkaniu uczestniczyły władze z miasta z prezydentem Januszem Żmurkiewiczem, zastępcą prezydenta Pawłem Sujką i przewodniczącą Rady Miasta Elżbietą Jabłońską, zarząd klubu, sztab szkoleniowy, medyczny i medialny, zawodnicy, sponsorzy i inni zaproszeni goście, w tym były prezes Miejskiego Klubu Sportowego Flota Edward Rozwałka.

W części oficjalnej głos zabierali: prezydent Żmurkiewicz, członkowie zarządu Marcin Adamski i Adrian Górski oraz trener Jerzy Rot. Były podziękowania, życzenia świąteczne z symbolicznym opłatkiem oraz suty posiłek po którym wszyscy goście stanęli do pamiątkowego zdjęcia rodzinnego.

Zarząd klubu bardzo dziękuje właścicielom hotelu, Janowi i Andrzejowi Pawełczykom, za udostępnienie obiektu oraz przygotowanie i zorganizowanie imprezy po symbolicznej cenie.

Waldemar Mroczek


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [16.12.2019, 21:23:08] • [IP: 77.252.46.*]

Jak zaprosili Rozwałkę to i Dunajko.

Gość • Niedziela [15.12.2019, 11:05:27] • [IP: 176.221.123.***]

A gdzie były wiceprezes Pan Dawid ? Dlaczego go nie zaprosili ? - przecież to On i pozostali członkowie wcześniejszego Zarządu klubu odtworzyli flotę i poprowadzili do 4-tej ligi

Oglądasz 1-2 z 2
■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■