POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.12.2019, 13:54:57] • Świnoujście

180. parkrun

180. parkrun

fot. Organizator

Chwilę temu świętowaliśmy na 179 parkrun Świnoujście imieniny Mikołaja a tu raptownie pojawiła się kolejna sobota z okrąglutkim 180 parkrunem. Tak szybkie przemijanie dni zwiastuje, że kończy się rok a przed nami niedługo święta. Ale w tym przedświątecznym zabieganiu nie mogło zabraknąć porannego sobotniego rozruchu. Park Zdrojowy wraz z pięciokilometrową trasą jak zwykle czekał na swoich sportowo - rekreacyjnych gości.

Z zeszłotygodniowego zaproszenia na 180 parkrun Świnoujście w dniu dzisiejszym skorzystały 43 osoby. Dzisiaj tradycyjnie nieco więcej było panów - na mecie zameldowało ich się 25 co daje nam po prostej arytmetyce, że 18 pań ukończyło bieg. Padły dzisiaj 2 rekordy życiowe i gościliśmy tylko stałych bywalców parkrunowych zmagań – nie odnotowaliśmy debiutantów ale mamy nadzieję, że i oni pojawią się w kolejnych edycjach. Co do dzisiejszych wyników, mieliśmy 43 zwycięzców z czego: Klaudyna MAŁOCHA, Monika MURAWSKA oraz Joanna RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ miały najlepsze czasy spośród pań, a wśród panów najszybszymi dzisiaj okazali się Robert DERDA, Paweł SZCZERBATY i Łukasz GAWLE. Gratulujemy a do szczegółowych wyników odsyłamy na:
www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/

W osiągnięciu dzisiejszych rezultatów przez zawodników pomagało dzisiaj 15 wolontariuszy, którzy przy wsparciu parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz lokalnego partnera – Hotelu Trzy Wyspy jak zwykle spisali się na medal i zorganizowali dzisiejszy bieg.

A za tydzień, jak pewnie wszystkim wiadomo, znowu spotykamy się w Parku Zdrojowym na sobotnim porannym rozruchu. A nie będzie to taki zwykły parkrun, ponieważ będzie to Christmas Edition – wigilijne bieganie. Zatem zróbcie sobie chwilkę wytchnienia w przedświątecznych zmaganiach i przyjdźcie pobiegać na 181 parkrun Świnoujście – na pewno wyjdzie wam to na zdrowie. Nie zapomnijcie też zabrać rodziny, przyjaciół i znajomych. Czekamy na Was przy boisku w Parku i startujemy punktualnie o 9.00. Zapraszamy.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■