POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.12.2019, 17:12:41] • Świnoujście

We wtorek 17. grudnia. Szczegóły ograniczeń ruchu na ulicy Wojska Polskiego

Jutro 17 grudnia 2019r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na ulicy Wojska Polskiego. Wyłączona z ruchu zostanie połowa ulicy Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Siemiradzkiego do skrzyżowania z ulicą Leśmiana.

Druga strona ulicy Wojska Polskiego, od skrzyżowania z ulicą Siemiradzkiego w stronę ulicy Moniuszki i centrum miasta będzie przejezdna.

Wjazd w ulicę 11 Listopada na skrzyżowaniu Wojska Polskiego będzie zamknięty.

Dojazd z centrum miasta do granicy poprzez Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.
Od ulicy 11 Listopada w kierunku granicy, dojazd poprzez ulice Chełmońskiego i Malczewskiego i dalej Pułaskiego, Wyspiańskiego, Moniuszki, Prusa, Żeromskiego, Bałtycka.

Dojazd z 11 Listopada do centrum miasta przez ul. Chełmońskiego i Malczewskiego i dalej Wojska Polskiego i Konstytucji 3 Maja w kierunku placu Wolności.

Prosimy o rozważną jazdę i uważne śledzenie częstych zmian zachodzących w oznakowaniu drogowym pionowym i poziomym oraz respektowania poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem.
Za utrudnienia przepraszamy.

UM Świnoujście


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [17.12.2019, 15:41:14] • [IP: 37.8.215.***]

czyli chaosu ciąg dalszy...

Gość • Poniedziałek [16.12.2019, 18:28:17] • [IP: 31.11.129.***]

Te szczegóły opisuje ktoś niepełnosprawny umysłowo, co wcale nie oznacza hejtu, ale brak jasności. Nie wystarczy pisać połowa od do, ale określić która połowa.Nie prawa, lewa, tylko od strony ubb, albo od strony osiedla Posejdon.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■