POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [20.12.2019, 16:46:29] • Świnoujście

Przebudowa ulicy Modrzejewskiej. Zgłosiła się tylko jedna firma

Tylko szczeciński Elbud złożył ofertę w przetargu na przebudowę ulicy Modrzejewskiej. Opiewa na prawie 4 mln złotych. Oferta jest teraz analizowana przez komisję przetargową. Miasto planowało na tę inwestycję wydać nieco ponad 3,3 mln zł.

Do przebudowy jest 375 metrów ulicy. W ramach inwestycji wybudowana będzie również nowa kanalizacja deszczowa oraz zamontowane nowe oświetlenie zamiast obecnego na betonowych słupach. Sama nawierzchnia ulicy będzie wykonana z grafitowej kostki typu behaton. Inwestycja obejmuje również zagospodarowanie terenu.

Jeśli Miasto podpisze umowę z wykonawcą, to na wykonanie wszystkiego będzie miał 4 miesiące.

Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■