POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [20.12.2019, 14:32:34] • Świnoujście

Pięć medali lekkoatletów Maratonu w Nuebrandenburgu

Pięć medali lekkoatletów Maratonu w Nuebrandenburgu

fot. Organizator

W dniu 15.12.2019 w Nuebrandenburgu odbył się Miting sportowy LA. Zawodniczki i zawodnicy Maratonu wystartowali w 20 osobowym składzie i pięć razy stawali na podium.

Zuzanna Ziomko - złoto na 60m
Hania Owczaruk - srebro na 60m
Marysia Wrębiakowska - brąz na 50m
Amelia Jaworska - brąz na 800m
Wiktoria Zamiara - brąz w pchnięciu kulą
Czwarte miejsce na dystansie 800 metrów wywalczyła Nadia Modrzyńska, na tym samym miejscu uplasowała się Joanna Włodarczak w skoku w dal a Marysia Kolanek ukończyła rywalizację w biegu na 800 m na szóstym miejscu.

grrip
Foto grrip


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Niedziela [22.12.2019, 08:01:46] • [IP: 37.47.186.***]

Gratulacje!

Gość • Piątek [20.12.2019, 18:10:30] • [IP: 178.238.249.**]

MARATON to SZÓSTKA- SZÓSTKA TO MARATON.Brawo dziewczyny.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■