POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.12.2019, 20:23:35] • Świnoujście

Na parkrunie biegowo pożegnali 2019 rok

Na parkrunie biegowo pożegnali 2019 rok

fot. Organizator

Na starcie 182 parkrunu w naszym mieście stanęło 60 biegaczy: 27 pań i 33 panów oraz jak zwykle kilkunastu wolontariuszy. Gościliśmy liczną grupę biegaczy z Laufmuetzen Usedom, biegaczy z Berlina, Hamburga i gorliwego kibica z Ruszowa, który zapowiedział się do udziału w imprezie w czasie wakacji. Jak zwykle wspierało nas kilkunastu wolontariuszy, wśród nich nowi ochotnicy lub goście z innych miejscowości, czyli Kasia i Marta. Biegająca najszybciej dziś i najwięcej razy na parkrunie Monika Murawska przyniosła ciasto, by uzupełnić kalorie wszystkich biegaczy. Swoją obecnością zaszczycił nas jeden debiutant, Chris Kubler – zapraszamy go więc na następne biegi. Pogoda jak na grudzień była sprzyjająca biegaczom i aż 8 osób poprawiło swoje rekordy życiowe. Cieszymy się, bo były to osoby od niedawna korzystające z udziału w parkrunie i to osoby w wieku, gdzie większość osób tylko odpoczywa, patrząc na swój PESEL. Wielkie brawa dla Czesi Kopaczewskiej i Andrzeja Marchlewicza za chęć i udział od pewnego czasu oraz za niesamowite postępy zdobywane dla samych siebie!!!

Jako pierwsi dziś na mecie stanęli panowie: Steffen Steignick, zmarznięty przed biegiem Łukasz Gawle i Filip Bobowski, na którego czekało grono domowników... oraz panie: Monika Murawska, szybkobiegaczka i doskonała Pani Domu ( ciasto było przepyszne, i to nie pierwszy raz...), Agnieszka Dziekońska i Joasia Rzemieniecka Grudzień. Gratulujemy!!!

Szczegółowe rezultaty pod linkiem : www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults

A 1 stycznia, mimo, że nie sobota i wyjątkowy, pierwszy dzień w roku wolontariusze zapraszają na parkrun o godzinie 10.00. Mamy nadzieję, że noworoczne postanowienia pomogą Wam wszystkich wstać i pobiec, pomaszerować i przespacerować z nami na dystansie 5 kilometrów. Wejdźcie tylko na stronę www.parkunswinoujscie i zarejestrujcie się, by móc otrzymać wynik swojej aktywności i spędzić czas w miłym, wesołym towarzystwie.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [29.12.2019, 20:45:04] • [IP: 188.146.185.***]

Fajna atmosfera

Oglądasz 1-1 z 1
■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■