POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.01.2020, 10:44:47] • Świnoujście

Bezpieczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Bezpieczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

fot. Policja

W związku z 28. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na ulicach Świnoujścia znalazły się dodatkowe patrole policji, które dbały w ten szczególny dzień o bezpieczeństwo wolontariuszy oraz osób wspierających WOŚP. Dzięki zaangażowaniu policjantów, 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu przebiegł bezpiecznie.

Policjanci pełniący służbę w dzień Finału WOŚP zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo kwestujących wolontariuszy oraz osób postronnych, które uczestniczyły w wydarzeniach związanych z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bezpieczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

fot. Policja

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu przebiegł spokojnie oraz bezpiecznie. Nad bezpieczeństwem uczestników wydarzenia czuwali policjanci z Wydziału Prewencji oraz Ogniwa Ruchu Drogowego.

st. post. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Wtorek [14.01.2020, 19:29:47] • [IP: 83.8.39.***]

PiS dzwignął gospodarkę?? Większego absurdu dawno nie słyszałam!

Gość • Wtorek [14.01.2020, 09:49:56] • [IP: 46.76.78.**]

Tak czytam te wpisy i mysle, ze niektorzy ludziska siedza w domach nic nie robia tylko pisza ze im sie nic nie podoba wszystko do bani, sami zlodzieje rzadza miastami, a zrob cos od siebie czlowieku nie pisz glupot wez sie do roboty tylu ludzi z samej checi niesienia pomocy daja ludziom nadzieje ze bedzie lepiej, wez sie marudo do roboty.

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 20:21:59] • [IP: 87.78.224.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 19:00:11] • [IP: 176.221.122.**]

HIPOKRYZJA!!DLACZEGO POZWOLONO STRZELAC ZIMNYMI OGNIAMI!!CZY NIE WYSTARCZYLYBY SWIECE JAKO SWIATELKO DO NIEBA??!!KRZYCZY SIE NA TEMAT OCHRONY SRODOWISKA, PLANETY ITD.WCZORAJ ZWIERZAKI SIE NIE BALY??ZEBRANIE NA U7LICY, ZAMIAST ZA TE EFEKTY KUPIC KARETKE, WSPOMOC POTRZEBUJACYCH REHABILITACJI, A NIE HURA OPTYMIZM.JEDNO PRZECZY DRUGIEMU!!KTO PLACIL ZA FAJERWERKI??NIE ZALEZY WAM NA PLANECIE??TEN KRZYKACZ NIE ZNA ZAGROZEN PLANETY??W CALEJ POLSCE POSZLO Z DYMEM MNOSTWO KASY-PO CO??!!

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 18:32:29] • [IP: 89.151.34.***]

Gosciu Motłoch Pisowski odbudował dziespątki posterunkow policji, ktore zlikwidował motłoch POPSL-owski.Policja jak i ludzie to widzą aq wy możecie szczekać razem z TVN i GW.Motłoch dzwignął gospodarkę.Nie czekacie czekacie kiedy padnie tylko gonicie do obcych krajow gdyz narod pogoni was znowu.Dlaczego policja broni kaste sędziowską?Pogonić jak Francuzi.Wołasz o praworządność?

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 16:12:25] • [IP: 5.173.136.**]

Straż miejska parę razy mi śmignęła po mieście.

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 15:43:57] • [IP: 178.235.147.***]

a moze mozna bylo kupic karetke za pieniadze ktore dano kurwizji?

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 15:40:53] • [IP: 176.221.113.**]

Ja się pytam! Kto zapłaci za obstawę tej sekty Owsiakowej? Co za ciemnogród! W sylwestra nie strzelam, bo pieski i kotki się boją ale na finale sekty już tak? Obłuda na maxa. Policja powinna karać za strzelanie poza Sylwestrem.

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 13:18:28] • [IP: 185.195.237.***]

Brawo policjanci. Lepiej będziecie mieli Wy i inne służby mundurowe, gdy padnie rząd pisowski. Na początku trzeba będzie odbudować, to co motłoch zniszczył (wiele lat). Zawsze tak jest – gdy poziom sięgnie dna, będzie już tylko lepiej.

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 13:03:20] • [IP: 178.238.246.**]

A ja widziałam tylko strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej. poztym nikt nie pomagał, kiedyś marynarze chodzili z wolontariuszami, ale to były inne czasy nie czasy nienawiści!!

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 12:13:19] • [IP: 37.47.154.***]

Świzdu gwizdu nasza kasa poszła w piz du. A można było zamiast napchać kasy melonowi, mrówce i pośrednikom zbierać na karetkę która jest nam bardzo potrzebna.

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 11:56:48] • [IP: 77.252.46.***]

PIS pozwolił?

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 11:07:26] • [IP: 176.221.113.**]

W Sylwestra nie strzelali, bo pieski się boją ale w WOŚP się nie boją?

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 11:05:09] • [IP: 178.238.243.***]

Błaszczak nie zabronił?

Gość • Poniedziałek [13.01.2020, 11:01:02] • [IP: 5.173.128.***]

Tomek znowu za szybko? Co to za akcja rog szkolnej i 11 listopada z rowerem

Oglądasz 1-15 z 15
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Palmowa Niedziela już dziś! Musimy obyć się w tym roku namiastką dawnych uroczystości. Nie musimy wchodzić tłumnie do kościoła. Ale najważniejsze by pamiętać o tradycji i historii. Dziś Niedziela Palmowa Męki Pańskiej wprowadzająca nas w Wielki Tydzień. Chrystus wjechał do Jerozolimy by tam przeżyć mękę krzyża i chwałę zmartwychwstania. Wjeżdżającego na osiołku zbawiciela witały tłumy. Ludzie rzucali mu pod nogi palmy. Na pamiątkę tego wydarzenia do dziś, na tydzień przed Wielkanocą obchodzimy Niedzielę Palmową. W związku z epidemią musimy odstąpić w tym roku od masowego święcenia gałązek. Najważniejsze jednak byśmy pamiętali o naszej tradycji. Epidemia nie jest wieczna, tak jak nasza wiara. Gdy ustąpi, na wspomnienie tegorocznych, epizodycznych zmian będziemy się mogli jedynie uśmiechnąć. Nastrój świąteczny już budujemy w naszych sercach. Pomaga mu coraz odważnej wyglądające zza chmur wiosenne słońca. Bo oto nadchodzą wiosenne właśnie święta. Święta odrodzenia przyrody i nadziei! ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 04.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 0 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 89 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 16 ■ Od 27 marca 2020 r. 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim ■