POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.01.2020, 20:43:55] • Świnoujście

Taaakie niespodzianki dla kierowców!

Taaakie niespodzianki dla kierowców!

fot. Mieszkaniec

Stan nawierzchni przed jednym z bloków przy ulicy Rybaki to nieustająca pułapka dla kierowców. W każdej chwili można uszkodzić samochód. Naszemu Czytelnikowi nie udało się wyjechać sprzed domu bez szwanku.

Wystające elementy betonu, grube druty- dla podwozi czy opon samochodowych stanowią duże zagrożenie. Wystarczy zawadzić, najechać podczas cofania i uszkodzenie gwarantowane. Właśnie podczas wycofywania samochodu samochód Czytelnika został uszkodzony.

Taaakie niespodzianki dla kierowców!

fot. Mieszkaniec

- Jestem mieszkańcem bloku na ul Rybaki 16. Plac przed klatką jest w opłakanym stanie. Z ziemi wystają elementy betonowe oraz druty. Zawsze na to uważam, ale gdy stoją inne auta, to nie ma innej opcji tylko przejazd po tym gruzowisku. Dzisiaj uszkodziłem samochód. Kto za to zapłaci? - pisze Czytelnik.

Taaakie niespodzianki dla kierowców!

fot. Mieszkaniec

Taaakie niespodzianki dla kierowców!

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 35, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 35

Ktoś • Wtorek [21.01.2020, 21:07:45] • [IP: 193.71.109.***]

A taki ładny był amerykanski😣😮😀

Gość • Wtorek [21.01.2020, 11:32:35] • [IP: 37.47.132.***]

Halo halo. Wystarczy ktoś chętny ze złamaną ręka kto chce przytulić parę złotych...

Gość • Niedziela [19.01.2020, 09:07:14] • [IP: 176.221.122.**]

halo halo to jest stary kraweznik oddzielajacy pas zieleni ktorego tam niema ale to jest pas zieleni i tam autami raczej nie powinno sie jezdzic tyle HEHEHEEHEHH

Gość • Niedziela [19.01.2020, 00:20:23] • [IP: 31.0.67.*]

Jacy wszyscy mądrzy... Gość rozwalił auto i właściciel /zarzadca drogi będzie bulił nie było znaku zakaz wjazdu itp... Takie życie :) nie dbasz płacisz...

Gość • Sobota [18.01.2020, 21:23:11] • [IP: 178.235.147.***]

Na tę dróżkę, niech złożą się właściciele tych garaży. A urząd miasta, powinien im wyznaczyć termin naprawy dojazdu do garaży, w trybie natychmiastowym.Gdyż stwarza to zagrożenie uszkodzenia pojazdów.

Gość • Sobota [18.01.2020, 19:45:04] • [IP: 178.238.248.***]

Hej, do 188 itd, od kiedy to urzad miasta, jest odpowiedzialny za tereny spoldzielcze.Rozumiem twoja frustracje--nie za trudne slowo--ale, powtarzam, jak chcesz przylozyc to sam szi przyloz, i chwyc w koncu za ksiazke. Moze ci sie uda choc jedna zaliczyc

Gość • Sobota [18.01.2020, 17:40:28] • [IP: 83.26.234.***]

zróbcie tam porządek w czynie społecznym i po kłopocie

Gość • Sobota [18.01.2020, 14:56:45] • [IP: 188.146.188.**]

Spółdzielnia ODRA to wielka porażka.

Gość • Sobota [18.01.2020, 14:48:13] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Sobota [18.01.2020, 02:22:59] • [IP: 178.238.251.***]garaże za Gospodnikiem to nie jest teren spółdzielni" Odra", wiec po co prezes ma tam chodzić ?

Gość • Sobota [18.01.2020, 13:51:30] • [IP: 192.95.4.***]

11:38:41, Ja jemu kazałem, a co?! Nie wolno?!

Gość • Sobota [18.01.2020, 11:38:41] • [IP: 31.60.60.**]

A kto kazał czytelnikowi tamtędy jeździć skoro doskonale wie w jakim stanie jest nawierzchnia

Gość • Sobota [18.01.2020, 10:46:16] • [IP: 176.221.122.**]

dobrze że szpachla nie odpadła płatami

Gość • Sobota [18.01.2020, 09:33:00] • [IP: 176.221.122.***]

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają że ten portal jest , , żałosny" i namiętnie go odwiedzają.

Gość • Sobota [18.01.2020, 09:05:08] • [IP: 2.27.159.***]

kto za to zaplaci...wszystko za darmoche.

Gość • Sobota [18.01.2020, 08:57:24] • [IP: 37.47.151.***]

Na necie kozaczą a na ulicy dzień dobry jakby nigdy nic 😂😂😂. Buraki internetowe.

Gość • Sobota [18.01.2020, 08:02:03] • [IP: 77.115.45.**]

I Mercedes uszkodzony

Gość • Sobota [18.01.2020, 07:47:34] • [IP: 178.238.252.**]

Ktoś, jest odpowiedzialny za to i powinien zwrócić, za koszt naprawy auta.

Rada miejska • Sobota [18.01.2020, 07:00:01] • [IP: 176.221.122.**]

Gospodnik i garaże idą do wyburzenia! Deweloper stawia tam wieżowiec.wiec będzie teren zagospodarowany.

Gość • Sobota [18.01.2020, 02:22:59] • [IP: 178.238.251.***]

A MOŻE PREZES SPÓŁDZIELNI ODRA WRESZCIE RUSZY SWOJE CZTERY LITERY I ZAINTERESUJE SIE OTOCZENIEM BLOKU

Gość • Sobota [18.01.2020, 00:51:56] • [IP: 83.245.240.***]

Kto za to zaplaci? Ten co nie umie jezdzic. I co wysyla zalosne zale na zalosny portal.

Gość • Piątek [17.01.2020, 23:51:29] • [IP: 176.221.122.**]

To niech sobie jeepa kupi A nie foty pod klatką robi myślał rze nikt go nie widzi

Gość • Piątek [17.01.2020, 23:44:59] • [IP: 80.245.189.***]

Jak się ma nisko zawieszone auto to się PATRZY NA DROGĘ !

Gość • Piątek [17.01.2020, 23:01:08] • [IP: 176.221.123.***]

... a wszystko przez wydane pieniądze na promenadę zdrowia. .. a nawierzchnie w takim stanie !! Żenada !!

Gość • Piątek [17.01.2020, 22:47:51] • [IP: 176.221.123.**]

Od czasu budowy były tam takie dziury i nierówności. Worek cementu trochę żwirku i godzina ruchu na świeżym powietrzu i po sprawie. Przez tyle lat nikomu to nie przeszkadzało aż geniusz /czyt. fajtłapa/ bez pomyślunku uszkodził samochód i wszyscy winni. nie widział idiota na co wjeżdza. Parę minut młotkiem i po sprawie. Zrób coś dla siebie i sąsiadów PATAFIANIE.

Gość • Piątek [17.01.2020, 22:39:22] • [IP: 176.221.123.***]

Sam za to zaplacisz stary dziadu. Ten kawal betonu jest w tym miejscu dluzej od ciebie. Jak sie jezdzic nie umie to do wydzialu komunikacji prawko oddac.

Oglądasz 1-25 z 35
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■