POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.01.2020, 20:16:43] • Polska

Trwają targi Polagra-Premiery

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Styczeń to dla rolników dobry czas na planowanie pracy i nowych inwestycji. Nieprzypadkowo rolnicze targi Polagra-Premiery odbywają się właśnie w styczniu. Tegoroczna impreza trwa od piątku do niedzieli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i przyciąga tłumy zwiedzających.

Polagra-Premiery to siedem pawilonów, wypełnionych po brzegi nowościami, które producenci i dystrybutorzy szykują na nadchodzący sezon.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Zaprezentowanych zostało prawie 400 marek i 150 pokazywanych po raz pierwszy na polskim rynku produktów.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Na targach zobaczyć można maszyny rolnicze, nasiona, nawozy, aplikacje i urządzenia ułatwiające pracę rolników. Odbywają się szkolenia i prezentacje.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Po raz pierwszy na targach wręczono nagrody Grand Prix Grupy MTP (za maszynę do zbierania kamieni Husarya SCS-100, firmy Usarya Polska) oraz Eco Prize Grupy MTP (za nawigację ułatwiającą opryski Matrix 430VF, firm TeeJet Polad sp. z o.o.). Produkty te wyróżniono spośród 37 nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Centrum Prasowe Grupy MTP


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Świnoujście: zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 07.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem w m. Świnoujście: 3, liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 101, liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 12 ■ Pierwsze zakażenia SARS-CoV-2! Kobieta i mężczyzna ze Świnoujścia w średnim wieku. Niestety, dwoje z mieszkańców naszego miasta są zakażonych i przebywa w szczecińskim szpitalu. Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz: 8:00 ■