POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.01.2020, 20:16:43] • Polska

Trwają targi Polagra-Premiery

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Styczeń to dla rolników dobry czas na planowanie pracy i nowych inwestycji. Nieprzypadkowo rolnicze targi Polagra-Premiery odbywają się właśnie w styczniu. Tegoroczna impreza trwa od piątku do niedzieli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i przyciąga tłumy zwiedzających.

Polagra-Premiery to siedem pawilonów, wypełnionych po brzegi nowościami, które producenci i dystrybutorzy szykują na nadchodzący sezon.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Zaprezentowanych zostało prawie 400 marek i 150 pokazywanych po raz pierwszy na polskim rynku produktów.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Na targach zobaczyć można maszyny rolnicze, nasiona, nawozy, aplikacje i urządzenia ułatwiające pracę rolników. Odbywają się szkolenia i prezentacje.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Po raz pierwszy na targach wręczono nagrody Grand Prix Grupy MTP (za maszynę do zbierania kamieni Husarya SCS-100, firmy Usarya Polska) oraz Eco Prize Grupy MTP (za nawigację ułatwiającą opryski Matrix 430VF, firm TeeJet Polad sp. z o.o.). Produkty te wyróżniono spośród 37 nagrodzonych Złotym Medalem Grupy MTP.

Trwają targi Polagra-Premiery

fot. Organizator

Centrum Prasowe Grupy MTP


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■