POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.01.2020, 16:29:18] • Świnoujście

Świnoujścianie na Lekkoatletycznym Halowym Mitingu w Szczecinie

Świnoujścianie na Lekkoatletycznym Halowym Mitingu w Szczecinie

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 18 stycznia 2020 r. zorganizował dla zawodników sekcji LA „Wyspiarz" wyjazd na Halowy Miting Lekkoatletyczny w Szczecinie.

W mitingu halowym w Szczecinie udział wzięła 21 osobowa grupa zawodników z sekcji LA OSiR „Wyspiarz" w składzie: Lena Szepke, Emilia Stalka, Gabriela Salamonik, Maciej Ruciński, Julianna Radzio, Pola Miszel, Agnieszka Demel, Bartosz Litra, Natalia Koszykowska, Franciszek Gralak, Kamil Gajewski, Adam Grudzień, Justyna Guzenda, Kacper Jasiecki, Kacper Hamera, Maja Major, Kazimierz Tomicki, Julia Jagusz, Rafał Kowalczyk, Ksawery Karasek, Gabriel Kasprzyk.

Start w Szczecińskiej hali miał charakter treningowy i był też nagrodą dla tych, którzy systematycznie uczęszczają na zajęcia lekkoatletyczne.

Sportowo zawody stały na wysokim poziomie, odbyły się w bardzo silnej i licznej obsadzie, startowali najlepsi zawodnicy z klubów naszego województwa w różnych kategoriach wiekowych .

Dla naszych zawodników start w Szczecinie był bardzo udany, wszyscy dali z siebie 100% normy i godnie reprezentowali nasze miasto i swoje szkoły. Większość zawodników ustanowiła rekordy życiowe i uplasowała się na wysokich pozycjach w swoich kategoriach wiekowych.

Najlepsze wyniki naszych zawodników :

Emilia Stalka U14 II miejsce w skoku wzwyż z nowym rekordem życiowym 125cm

Lena Szepke U14 III miejsce w skoku wzwyż – 120 cm,

Franciszek Gralak U14 II miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 130 cm.

Kacper Jasiecki U14 II miejsce w skoku w dal 4.28 ; 60m 9.01 s(dwa rekordy życiowe)

Adam Grudzień U14 V miejsce w biegu na 60m 9.21 (rekord życiowy)

Julina Radzio U14 VI miejsce w biegu na 60m 9.24 (rekord życiowy)

Wszystkim serdecznie gratuluję osiągniętych sukcesów sportowych.

Anna Kryszan
Dyrektor OSiR „Wyspiarz”


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [21.01.2020, 12:46:50] • [IP: 88.156.235.***]

Szanowna Pani Dyrektor, myślę że te sukcesy to nie Pani zasługa tylko trenerów lub nauczycieli i dlatego powinno się o tym pisać czyja to zasługa.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Świnoujście: zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 07.04.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem w m. Świnoujście: 3, liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 101, liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 12 ■ Pierwsze zakażenia SARS-CoV-2! Kobieta i mężczyzna ze Świnoujścia w średnim wieku. Niestety, dwoje z mieszkańców naszego miasta są zakażonych i przebywa w szczecińskim szpitalu. Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz: 8:00 ■