POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [06.02.2020, 20:00:06] • Świnoujście

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

W miniony weekend AP Baltica Świnoujście wzięła udział w międzynarodowym charytatywnym turnieju halowym Sparkassen Cup 2020 w Greifswaldzie.

Swój udział w zawodach dla chłopaków do 10 roku życia zapowiedziało 14 renomowanych zespołów z Niemiec, Polski, Szwecji i Łotwy.

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

Hertha BSC Berlin, 1. FC Union Berlin, 1.FC Magdeburg, FC Hansa Rostock, Fuchse Berlin, FC Hertha 03 Zehlendorf, Hallescher FC, SC Staaken, Blau-Weiss Greifswald, AP Baltica Świnoujście, FC Leevon (Łotwa), Marieholm IS (Szwecja) oraz dwa zespoły gospodarzy Greifswalder FC, zapewniły niezwykle wysoki poziom sportowy. Dla AP Baltica konfrontacja z tak silną konkurencją nie była łatwa. Zawodnicy ze Świnoujścia walczyli dzielnie I podnosili sobie poprzeczkę z meczu na mecz. Bezcenne jest zdobyte doświadczenie oraz mobilizacja zawodników, które zaprocentują na kolejnych turniejach tej rangi!

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

W trakcie trwania imprezy odbywała się loteria oraz licytacja podpisanej koszulki Toniego Krossa, wychowanka Greifswalder FC, aktualnego piłkarza Realu Madryt oraz reprezentacji Niemiec. Zebrane środki w wysokości ponad 9000 € zostały przekazane na wsparcie chorujących na raka dzieci.

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

Turniej pod każdym względem okazał się wielkim sukcesem!

AP Baltica


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [12.02.2020, 17:22:22] • [IP: 185.210.38.**]

Chyba najlepsza selekcja w regionie

Gość • Poniedziałek [10.02.2020, 00:02:40] • [IP: 83.21.3.***]

Top Turniej, Brawo dla Baltici, dostać się na taki turniej to Mistrzostwo Świata Najlepsza Akademia i najlepsze szkolenie w całym regionie SZACUNEK

Gość • Piątek [07.02.2020, 07:40:55] • [IP: 37.8.230.***]

Brawo Baltica. ...

Oglądasz 1-3 z 3
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■