POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.02.2020, 12:42:44] • Świnoujście

Powtórki z matematyki dla maturzystów naszego Miasta

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oddział w Świnoujściu organizuje powtórki z matematyki dla tegorocznych maturzystów.

Matematyka Week to program wsparcia maturzystów w przygotowaniu do Matury 2020.

"Pigułka wiedzy z matematyki" dla maturzystów w formie powtórzenia przed maturą wersji podstawowej! Przyjdź i sprawdź Co już wiesz? Ile jeszcze nie wiesz? Co wymaga douczenia?

Zajęcia prowadzi doświadczony Wykładowca z Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, przygotowujący maturzystów do egzaminów maturalnych z matematyki!

Podczas tygodnia zajęć powtórzysz materiał z algebry, funkcji, ciągów, geometrii, stereometrii, elementów statystyki, teorii prawdopodobieństwa i kombinatoryki.

Czas trwania zajęć od 18.02-21.02.2020 w godzinach 9-13
Miejsce: LO im. Mieszka I
Koszt kursu : 200 zł

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 lutego 2020 r.
Karta zgłoszeniowa poniżej

www.zpsb.pl/swinoujscie-matematykaweek/

Organizator


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [11.02.2020, 01:14:33] • [IP: 62.69.229.**]

Tak to jest mieszkać na zadupiu. W ośrodkach akademickich takie kursy są za darmo a u nas się płaci!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■