POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.02.2020, 08:52:43] • Świnoujście

Love parkrun

Love parkrun

fot. Piotr Zgraja

Dwie setki i jedna pięćdziesiątka to nie jest bynajmniej menu drink baru, ale ilość odbytych biegów w ramach parkrun. Osiągnięciami takimi mogą od dzisiaj pochwalić się Patrycja APERLIŃSKA (100 biegów), Robert DERDA (100 biegów) i Jarosław GOŁĄBIOWSKI (50 biegów), co zostało też na dzisiejszym #190 parkrun Świnoujście potwierdzone stosownymi dyplomami, które tuż przed biegiem wręczyła laureatom koordynator dzisiejszego spotkania. Jeszcze raz gratulujemy jednocześnie czekając na dalsze osiągnięcia. A sam 190. parkrun Świnoujście odbywał się pod hasłem „Love Parkrun" co było oczywiście pokłosiem Walentynek i faktycznie czuć było dzisiaj w powietrzu tak jakoś więcej miłości – do biegania, życia, no i oczywiście do swoich sympatii.

I choć padły dzisiaj tylko dwa rekordy życiowe i wystartowało trzech debiutantów w lokalizacji spośród 40 uczestników, to było to naprawdę udane spotkanie biegowe dla 17 pań i 23 mężczyzn. Wśród płci pięknej najkrócej na trasie przebywały: Karolina ROMAŃSKA (23:16), Ilona WYDRA (25:10 New PB) i Ola JAWORSKA (26:11). Wśród płci potencjalnie silniejszej najszybsi dzisiaj byli: Damian CHODOROWSKI (19:34 Debiutant), Robert DERDA (20:24) oraz Łukasz GAWLE (21:20). Ale że na parkrun Świnoujście wszyscy są zwycięzcami gratulujemy wszystkim wyników na miarę swoich możliwości. Szczegółów dzisiejszego biegu należy szukać pod adresem:
www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/

Love parkrun

fot. Piotr Zgraja

Dzisiejszy #190 love parkrunowy bieg przygotowało 11 wolontariuszy pod wodzą koordynatora Elżbiety JABŁOŃSKIEJ, którzy jak zwykle niezawodnie wypełnili swoje role – wielkie dzięki. Podziękowania ślemy także w stronę parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz lokalnego partnera – Hotelu Trzy Wyspy za cotygodniowe wsparcie.

A za tydzień znowu jest sobota i może kolejny parkrun nie będzie walentynkowy, ale też będzie fajny. Dlatego już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Ruszamy jak zwykle punktualnie o 9.00 z linii startu usytuowanej w Parku Zdrojowym tuż obok boiska. Nie może Was tam zabraknąć - czekamy z niecierpliwością.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [21.02.2020, 21:39:13] • [IP: 5.172.239.***]

wiec dobrze ze nie przychodzisz nie wiem co Ci ludzie zrobili ze gardzisz nimi zenada

Gość • Piątek [21.02.2020, 20:42:54] • [IP: 92.42.112.***]

Gość • Czwartek [20.02.2020, 21:41:28] • [IP: 176.221.122.***] swieta racja

Gość • Czwartek [20.02.2020, 21:41:28] • [IP: 176.221.122.***]

nigdy bym nie chciał sie znalezc w tym towarzystwie

Oglądasz 1-3 z 3
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■