POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.02.2020, 17:58:21] • Świnoujście

Przebudowa 350 metrów odcinka ulicy Wojska Polskiego potrwa do grudnia 2020 r.

Przebudowa  350 metrów odcinka ulicy Wojska Polskiego potrwa do grudnia 2020 r.

fot. iswinoujscie.pl

Długo oczekiwana przebudowa drugiego odcinka ulicy Wojska Polskiego rozpoczęła się dzisiaj 17 lutego. Modernizowany będzie odcinek między skrzyżowania tej ulicy z ulicami Leśmiana i Matejki.

Na razie przystąpiono do przygotowania zamknięcia drogi. Wykonawcą jest szczecińska firma Elbud, która na wykonanie prac będzie miała 10 miesięcy.

Elbud otrzymał zgodę na zmiany w tymczasowej organizacji ruchu - na potrzeby modernizacji zostanie zamknięty cały odcinek jezdni. Przez ten czas kierowcy jadący od strony ul. 11 Listopada skręcając w prawo w ul. Wojska Polskiego zobaczą znak "ślepa droga". Z kolei jadących ulicą Matejki z obu kierunków będzie obowiązywał zakaz skrętu w ulicę Wojska Polskiego.

Przebudowa  350 metrów odcinka ulicy Wojska Polskiego potrwa do grudnia 2020 r.

fot. iswinoujscie.pl

Do Urzędu Miasta będzie można dojechać jedynie od ul. Wyspiańskiego. Ulica Wyspiańskiego będzie nadal jednokierunkowa na odcinku od ul. Matejki do Moniuszki. Długość przebudowywanego odcinka wynosi 350 metrów.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Wtorek [25.02.2020, 13:04:01] • [IP: 88.218.255.**]

a ile za metr?

Gość • Piątek [21.02.2020, 11:05:01] • [IP: 80.153.7.***]

przepraszam bardzo, do kiedy potrwa ??

Gość • Czwartek [20.02.2020, 00:00:01] • [IP: 85.221.129.***]

Przetarg wygrały ślimaki, one średnio mogą wykonać tylko 1 metr dziennie. Bo szybciej już nie potrafią a dla ślimaków to jest bardzo szybkie tempo.

Gość • Środa [19.02.2020, 05:25:33] • [IP: 5.173.152.***]

Planowane 10 miesiączek przedłużą do conajmniej 12 bo to przeca specyfika Świnoujścia.

Gość • Środa [19.02.2020, 00:01:52] • [IP: 178.238.249.***]

nie znacie :P

Gość • Wtorek [18.02.2020, 23:03:43] • [IP: 62.69.252.***]

Co za gamoń organizował objazdy?? Czemu nie podzielono tego albo na dwa odcinki tak aby można było dojechać przez osiedle Platan lub zrobić chodź by Wyspiańskiego dwukierunkową na czas remontu?! Mam wrażenie że nikt z planujących remonty ulic w tym mieście chyba nie porusza się samochodem po tych ulicach!

Gość • Wtorek [18.02.2020, 20:53:11] • [IP: 188.146.184.**]

To wiadomość na 1 kwietnia 🐴

Gość • Wtorek [18.02.2020, 20:18:25] • [IP: 176.221.122.***]

A kiedy w końcu otworzą odcinek Wojska Polskiego od 11 Listopada do granicy też w grudniu?

Gość • Wtorek [18.02.2020, 18:00:41] • [IP: 5.173.129.**]

Planowane 10 miesiączek przedłużą do conajmniej 12 bo to przeca specyfika Świnoujścia.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 16:26:54] • [IP: 85.206.175.***]

Konieczna wizyta CBA. Finansowe przekręty rządzących, widać na każdym kroku. Sitwa prezydencka czuje swój kres. Pomóżmy im. Tylko wniosek obywatelski, o wcześniejsze wybory. To dla nas, dla miasta.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 16:22:30] • [IP: 176.221.122.**]

Ten kawałek drogi nigdy nie będzie otwarty, bo tam jest planowany deptak pieszy i kawiarnie.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 16:18:44] • [IP: 37.7.128.***]

Kpina na nasze pieniadze...

Gość • Wtorek [18.02.2020, 15:54:54] • [IP: 88.156.234.**]

300m do grudnia ? Do 1 lipca max !!

Gość • Wtorek [18.02.2020, 15:27:02] • [IP: 188.146.133.**]

Nawet autostrady przy obwodnicy A2 w Poznaniu tyle nie remontowali... Współczuje wszystkim mieszkańcom.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 15:11:12] • [IP: 176.221.123.***]

Może jak urzędnik nie potrafi wyegzekwować, po raz wtóry, terminu i jakości powinien zostać wymieniony. Może następny...

Gość • Wtorek [18.02.2020, 15:08:32] • [IP: 83.185.32.***]

To budowa tunelu ...20lat a moze i wiecej

Gość • Wtorek [18.02.2020, 14:22:15] • [IP: 31.11.128.**]

TYLKO GRATULOWAĆ, GRATULOWAĆ WYKONAWCOM, URZĘDNIKOM I MIASTU! - XXI WIEK!

Gość • Wtorek [18.02.2020, 12:34:52] • [IP: 92.42.118.***]

Druga porażka, pierwszą było o jak długo trwał remont promenady teraz to. Co się dzieje z tym miastem, są głosy że jest już naprawdę źle wi w końcu się to skończy

Gość • Wtorek [18.02.2020, 12:28:58] • [IP: 80.245.176.***]

to już są jakieś jaja taki krótki odcinek do grudnia?? ręcznie to można zrobić do maja!

Gość • Wtorek [18.02.2020, 12:12:36] • [IP: 178.238.246.***]

Musi być długo żeby było drogo.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 12:04:51] • [IP: 46.227.117.***]

Ta organizacja to dramat, zamiast porobic na ten czas ulice dwukierunkowe zamiast jedno to teraz trzeba pól miasta objechac...

Gość • Wtorek [18.02.2020, 11:56:35] • [IP: 37.47.167.**]

Powinniście dać kamerkę która będzie nagrywała wyczyny kierowców. Niektórzy takie odstawiają szopki że ze smiechu można umrzeć. Niby zakaz wjazdu a wjeżdżaja i kombinują.

nawigator • Wtorek [18.02.2020, 10:46:00] • [IP: 178.238.245.***]

kompromitacjii ciag dalszy !! skandal, dosc lansowania sie gdzie sie da ! wezcie sie wreszcie do roboty, a nie nagrody rozdzielone a wyniki w pracy mizerne lub skandaliczne !

Gość • Wtorek [18.02.2020, 10:45:12] • [IP: 89.151.39.**]

Haha żart tygodnia! Hit miesiąca! 10miesiecy haha. Rozumiem że tam tunel będzie kopany? Mosty stawiane? Katastrofa!

Gość • Wtorek [18.02.2020, 10:14:31] • [IP: 185.210.38.***]

To miasto jest upośledzone :))))))))

Oglądasz 1-25 z 88
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■