POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [18.02.2020, 18:37:38] • Świnoujście

Groził wysadzeniem Galerii Corso! Czy to akt terroryzmu?

Groził wysadzeniem Galerii Corso! Czy to akt terroryzmu?

fot. iswinoujscie.pl

Na razie nie wiadomo, czy był to akt terroryzmu, czy też głupi żart. List o ładunku wybuchowym podłożonym na terenie Galerii Corso postawił na baczność służby.

We wtorek po godzinie 11.00 na ulicę Dąbrowskiego zajechały samochody policyjne. Zatrzymały się przy Galerii Corso i od razu wzbudziły ogromne zainteresowanie przechodniów i klientów.



Niektórzy podejrzewali nawet strzelaninę na terenie galerii. Jednak powodem akcji policjantów było zagrożenie wysadzeniem budynku.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się do jednego z tamtejszych punktów handlowych doręczono list, w którym była informacja o możliwym podłożeniu ładunku wybuchowego na terenie galerii.

Policjanci przez kilka godzin przeszukiwali obiekt. Na szczęście nie zakłóciło to funkcjonowania sklepów znajdujących się na terenie Corso.

Policja nadal szuka nadawcy listu.

W tej sprawie czekamy na odpowiedź policji i firmy zarządzającej galerią Corso.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Środa [26.02.2020, 12:46:32] • [IP: 62.69.203.***]

Jakie miasto - taki terrorysta ;)

Gość • Poniedziałek [24.02.2020, 10:47:49] • [IP: 37.47.135.***]

Może terrorysta sprawdzał reakcję służb? Nie można tego zbagatelizować.

Gość • Środa [19.02.2020, 21:49:01] • [IP: 89.151.34.***]

Uwazam, ze nalezy poinformowac własciciela galerii Corso, który zapewne nie ma pojęcia o niekompetencji Pani dyrektor.

Gość • Środa [19.02.2020, 15:26:10] • [IP: 2.108.164.*]

Nie do wiary!! Zawsze ewakuuje się ludzi w takich sytuacjach!! Dlaczego świnoujscka policja nie zareagowała natychmiast w ten sposób?? Przecież tyle osób mogło stracić życie! Moim zdaniem to rażące zlekceważenie problemu!

Gość • Środa [19.02.2020, 14:53:56] • [IP: 31.0.46.**]

Jakiś debilllll zrobił kawał a teraz się z tego śmieje! a to debilu nie jest zabawne wcześniej czy puzniej i tak to wyjdzie kim jesteś żebyś w pudle zgnil i wtedy ci morda zrzednie jak tam za to wpierd.. ... dostaniesz! !!

Gość • Środa [19.02.2020, 12:39:07] • [IP: 85.191.214.**]

Bez ewakuacji ludzi? Skandal!! Co to za policja??

Gość • Środa [19.02.2020, 12:36:15] • [IP: 176.221.123.***]

no wlasnie co z dilerem z matejki 12, ile dzieci musi jeszcze zabic ?

Gość • Środa [19.02.2020, 11:15:34] • [IP: 80.153.7.***]

zagrozenie podlozona bomba, a ludzi nie ewakuowano, brawo

Mieszkaniec • Środa [19.02.2020, 11:11:52] • [IP: 188.146.187.***]

Złapali idiotę odpowiedzialnego za tę akcję? Z całego serca życzę mu wyroku 8 lat pozbawienia wolności, a w każdym bądź razie kary bezwzględnego pozbawienia wolności.

Gość • Środa [19.02.2020, 10:30:05] • [IP: 62.69.229.**]

A to były zwykła patrole czy oddziały specjalne policji? Powinni natychmiast zarządzić ewakuację i dopiero szukać. A gdyby to była jakaś bomba czuła na dotyk albo zdalnie detonowana? Zagrożenie bezpieczeństwa to nie są jakieś podśmiechujki.

Gość • Środa [19.02.2020, 08:19:15] • [IP: 176.221.123.***]

jaka policja takie bezpieczenstwo, zreszta skad koles wziol bym bombe ? chyba ze jakis zardzewialy pocisk znalazl w lesie.

Gość • Środa [19.02.2020, 08:03:21] • [IP: 176.221.123.***]

A MOŻE NO JEST SPOSOB NA ODCIAGNIECIE TAKICH SLOZB W JEDNO MIEJSCE A WTYM CZASIE GDZIE INDZIEJ MOZE ZDARZYC SIE COS GORSZEGO I TAM BYŁABY POTRZEBNA POMOC NAPRAWDE ALBO ZROBIONO TO CELEWO ZEBY ZROBIC WŁASNIE COS ZŁEGO GDZIES INDZIEJ

Gość • Środa [19.02.2020, 07:55:01] • [IP: 83.137.6.***]

NUDĄ WIEJE W TYM MIEŚCIE NAWET TERRORYSTA DO DUPY.

Gość • Środa [19.02.2020, 07:51:59] • [IP: 94.254.226.***]

A co z dilerem dopalaczy z Matejki 12

Gość • Środa [19.02.2020, 07:11:49] • [IP: 5.173.154.***]

Podejrzewano strzelanine, uśmiałem się pozdrawiam

Gość • Środa [19.02.2020, 05:59:56] • [IP: 77.115.9.***]

A ja z Synkiem spokojnie robilismy zakupy, śmiejąca się bawiąc, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.Moim zdaniem powinno podjąć ewakuacje bo gdyby to była prawda o podlozonym ładunku, masa ludzi mogłaby stracić życie...

Gość • Środa [19.02.2020, 00:01:03] • [IP: 176.221.122.**]

Przecież są kamery, w czym problem?

Deidara • Wtorek [18.02.2020, 23:51:24] • [IP: 89.151.32.***]

bim bam boom

Gość • Wtorek [18.02.2020, 22:56:06] • [IP: 212.225.226.**]

Hehe dobre ryzyko podlozenia bomby i można sobie robić zakupy...ciekawe jakby tak z 400 osób zginęło kto wtedy by stracił stołek ;)

Gość • Wtorek [18.02.2020, 22:37:13] • [IP: 5.173.137.***]

21:54:11 - chodzi Ci o tą głośną sprawę z lat 1997-2001 (gang 'mutantów' i różowe gacie)!?

Gość • Wtorek [18.02.2020, 22:15:33] • [IP: 83.137.6.***]

W SUMIE FERIE I WSZYSTKO WIADOMO.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 22:03:48] • [IP: 37.248.160.***]

To jest akt Debilizmu. UKARAĆ !WYOBRAŻACIE SOBIE SIEBIE W TAKIEJ SYTUACJI?! DOBRZE ŻE NIKT NIE SKRĘCIŁ DEBILOWI GŁOWY

Gość • Wtorek [18.02.2020, 21:54:11] • [IP: 31.60.61.***]

Świnoujskie służby nie są wogule gotowe, na tego typu ataki. Kazdy może wejść, wnieść wszystko. Taka prawda. Podobnie jak na przełomie lat 90.

Gość • Wtorek [18.02.2020, 21:31:22] • [IP: 188.146.53.***]

Na pewno jakis madry git-debil

Sabina • Wtorek [18.02.2020, 21:29:29] • [IP: 84.17.36.*]

Jestem cała w nerwach. Musiałam wziąć kropelki. Nie wyobrażam sobie, co by się stało gdyby tamtędy przechodziła pielgrzymka w intencji arcybiskupa Jędraszewskiego. Wielkiego obrońcy czystości narodu polskiego. Boże uchowaj.

Oglądasz 1-25 z 52
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Dzienny raport o koronawirusie w woj. zachodniopomorskim stan na dzień: 31.03.2020 67 liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2(COVID-19) ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 31.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 0 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 73 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 20 ■ Od 27 marca 2020 r. 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim ■ XXVIII sesja RM odwołana. Szanowni Państwo, uprzejmie zawiadamiam, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i kolejnymi obostrzeniami w świetle Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 522), odwołuję XXVIII sesję Rady Miasta Świnoujście, która zaplanowana była na dzień 26 marca 2020 r. Z poważaniem Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska ■