POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [20.02.2020, 08:29:45] • Świnoujście

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

fot. Organizator

Organizacja czasu wolnego dla dzieci podczas ferii zimowych to stały element działalności Klubu 8. Flotylli Obrony Wybrzeża. Wycieczki, zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne oraz zajęcia biblioteczne to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez instruktorów klubu, aby uatrakcyjnić dzieciom tegoroczny zimowy wypoczynek.

Ferie w Klubie 8. FOW zakończą się w piątek 21 lutego.

Podczas tegorocznego wypoczynku dzieci miały możliwość brać udział w zajęciach edukacyjnych, plastycznych, muzycznych, grach i zabawach świetlicowych, spotkaniach z książką.

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

fot. Organizator

Odbyły się również zajęcia muzyczne z Orkiestrą Wojskową Świnoujście, wizyta u strażaków, zajęcia rekreacyjno-sportowe na Hali Sportowej w Porcie Wojennym.

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

fot. Organizator

Zorganizowana również była wycieczka krajoznawcza do Międzyzdrojów i Wapnicy w tym zwiedzanie muzeum przyrodniczego, muzeum figur woskowych oraz jeziora Turkusowego, a także wyjazd do teatru Pleciuga w Szczecinie na spektakl „Kim Jestem”. W bogatym programie nie zabrakło również zwiedzania Fortu Anioła i Fortu Zachodniego, które zakończyło się pieczeniem kiełbasek.

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

fot. Organizator

Na zakończenie ferii w ramach akcji promocyjnej pod hasłem „Ferie z Wojskiem” w piątek 21 lutego w godzinach od 10.00 do 12.00 Klub 8. Flotylli Obrony Wybrzeża serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pełnieniem służby w Wojsku Polskim na spotkanie nt. „Zasad naboru do różnych form służby wojskowej”. Odpowiedzi udzielać będą członkowie załóg okrętów, żołnierze z jednostek brzegowych oraz przedstawiciel WKU Świnoujście.

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

fot. Organizator

Będzie można uzyskać informację na temat służby wojskowej, zapoznać się ze specyfikacją i funkcjonowaniem zarówno w składzie załóg okrętów jak i w jednostkach na lądzie. Na zakończenie spotkania będzie udostępniona do zwiedzenia sala tradycji 8.FOW, w której zgromadzone są różnorodne, często unikatowe przedmioty dotyczące historii flotylli.

Ferie w klubie 8.FOW, Ferie z wojskiem

fot. Organizator

Serdecznie Zapraszamy!


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Karolina • Piątek [21.02.2020, 17:41:04] • [IP: 88.156.141.**]

Wspaniała organizacja i mnóstwo atrakcji. Brawo

Gość • Czwartek [20.02.2020, 22:26:41] • [IP: 84.208.194.***]

nie do wiary...

Gość • Czwartek [20.02.2020, 16:16:14] • [IP: 94.254.226.**]

Praca w wojsku czeka na Ciebie.

Gość • Czwartek [20.02.2020, 14:58:49] • [IP: 31.0.42.*]

IP 92.42.113.*** nie zesra* się z zazdrości

Gość • Czwartek [20.02.2020, 11:37:26] • [IP: 92.42.113.***]

Z państwowych środków i tylko dla dzieci od wojskowych, SKANDAL, gdzie to było ogłoszone publicznie ? ręka myje rękę. Powinni się zabrać za tych co mają mieszkania wojskowe z przydziału a prywatnie wynajmują swoje. SKANDAL

Gość • Czwartek [20.02.2020, 09:16:55] • [IP: 93.94.190.***]

To już po feriach?

Oglądasz 1-6 z 6
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■