POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.02.2020, 09:35:31] • Świnoujście

Seminarium dla przedsiębiorców: Sukcesja w firmach rodzinnych

Seminarium dla przedsiębiorców: Sukcesja w firmach rodzinnych

fot. Organizator

Sukcesja to temat z którym w pewnym momencie przychodzi się mierzyć przedsiębiorcom prowadzącym biznesy rodzinne. Czym jest sukcesja? Czy naprawdę trzeba o niej myśleć z wyprzedzeniem, jak sprawnie przeprowadzić proces sukcesji . Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w czasie polsko- niemieckiego seminarium, które planujemy zorganizować na przełomie marca i kwietnia 2020.

Temat jest ważny i dotyczy praktycznie każdego przedsiębiorcy prowadzącego biznes rodzinny. Liczymy na to, że spotka się on z zainteresowaniem naszych lokalnych przedsiębiorców- Katarzyna Rówińska z Centrum Usługowo- Doradcze w Euroregionie Pomerania.

Do udziału w seminarium zamierzamy zaprosić również partnerów z Niemiec aby podzielili się swoim doświadczeniami w tym zakresie.

Seminarium zorganizowane zostanie w ramach projektu „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interregu VA”.

Udział w seminarium jest bezpłatny, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Warunkiem zorganizowania seminarium jest zgłoszenie się odpowiedniej liczby uczestników
( minimum 20 osób) .

Zapraszamy Państwa do przesyłania zgłoszeń na adres cud@um.swinoujscie.pl , w terminie do 28 lutego 2020.

K. Rówińska
Centrum Usługowo-Doradcze
w Euroregionie Pomerania


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■