POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [24.02.2020, 10:38:36] • Świnoujście

Falubaz trenuje na miejskich obiektach sportowych

Falubaz trenuje na miejskich obiektach sportowych

fot. Organizator

Przebywający na obozie sportowym w dniach 23-29.02.2020 r. w naszym Świnoujściu jeden z najpopularniejszych i utytułowanych klubów żużlowych w Polsce, występujący w PGE Ekstralidze na żużlu Stelmet Falubaz Zielona Góra będzie trenował na naszych obiektach sportowych!

Klub spod znaku Myszki Miki będzie korzystał z boiska sztucznego przy ul. Matejki 17A oraz z hali sportowej na Warszowie przy ul. Białoruskiej 4. Jesteśmy bardzo dumni, że tak duża marka zaufała nam i postanowiła szlifować formę na tegoroczny sezon u nas. Dołożymy wszelkich starań, by klub był w pełni zadowolony i zrealizował wszystkie założone przez siebie cele podczas tego obozu. Trzymamy mocno kciuki, by dzięki tym przygotowaniom klub, który ma w swoich szeregach Mistrzów Polski, zdobywców Drużynowego Pucharu Świata, i w tym roku odniósł szereg sukcesów!

Jest to również duża atrakcja dla świnoujskich kibiców, ponieważ od wielu lat kibice Floty Świnoujście i Falubazu Zielona Góra żyją w przyjaźni, a kluby się wspierają.

Anna Kryszan


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [24.02.2020, 16:41:12] • [IP: 176.221.122.**]

Falubaz to ostatnio cienka drużyna coś nie może się odnaleść ale macze z nimi to zawsze super widowiska w Gorzowie derby oraz w Lesznie i trzymamy kciuki za wyższą formę.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■