POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.03.2020, 22:56:44] • Świnoujście

Na parkrunie pomagali dla Tosi

Na parkrunie pomagali dla Tosi

fot. Joanna Szafrańska

Mimo że na dworze zimno i plucha to znalazło się grono 61 biegaczy i kijkarzy oraz 16 wolontariuszy, którzy przyszli na #192 parkrun Świnoujście.

Niesamowity dzień, gdyż nasze sobotnie biegi nieczęsto wypadają 29 lutego. Taka okazja trafia się tylko raz na kilkadziesiąt lat. Dodatkowo każdy uczestnik mógł przyłączyć się do akcji "kilometry dla Tosi". W pomoc zaangażowani byli biegacze i kijkarze pokonując dzielnie kilometry przez cały luty.

Na parkrunie pomagali dla Tosi

fot. Joanna Szafrańska

Nasz dzisiejszy parkrun był zwieńczeniem akcji. Zbiórka pieniędzy zweryfikowana jest przez Fundację Siepomaga. Czas wyróżnić naszych najszybszych uczestników.

Na parkrunie pomagali dla Tosi

fot. Joanna Szafrańska

Pośród 26 pań 28 panów i 7 nieznanych najszybciej przybiegli: Amelia Jaworska (24,09) Joanna Stanny (24:18) Monika Murawska (25:05) Robert Derda (20:36) Paweł Szczerbaty (20:51) oraz Bartosz Ślaski (21:55). Szczególowe wyniki na stronie: www.parkrun.pl/swinoujscie/results/weeklyresults

Na parkrunie pomagali dla Tosi

fot. Joanna Szafrańska

Na mecie czekała na każdego pyszna herbatka, nasze ciasteczka oraz ciasta upieczone przez Leokadię i Sandrę i cukierki, które przyniósł Łukasz. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy za wsparcie od parkrun Polska, Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz naszego lokalnego partnera - Hotelu"Trzy Wyspy". Już dzisiaj zapraszamy na #193 parkrun Świnoujście z okazji Dnia Kobiet. Pamiętajcie, jak co sobotę, widzimy się w Parku Zdrojowym. Start godzina 9:00. Do zobaczenia!

Na parkrunie pomagali dla Tosi

fot. Joanna Szafrańska

Zespół Parkrun


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■