POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.03.2020, 08:08:31] • Świnoujście

Kobieta została uderzona przez cofający samochód

We wtorek około godziny 10.00 przy jednym z budynków na ulicy Staszica cofający samochód uderzył w kobietę. Poszkodowana upadła. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni. 62-latka uskarżała się na ból kręgosłupa, została zabrana do szpitala.

- Zgłoszenie dotyczyło kobiety w wieku 62-lat, która miała upaść na skutek uderzenia przez cofający pojazd. Pacjentka była przytomna, w stanie stabilnym, zgłaszała ból kręgosłupa. Została zabezpieczona przez zespół ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [14.03.2020, 13:13:18] • [IP: 178.238.247.***]

korona zawróciła w głowie kobiety i wchodzi pod samochud

Oglądasz 1-1 z 1
■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■