POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [13.03.2020, 08:36:24] • Świnoujście

Zmiana organizacji pracy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu w zakresie obsługi Interesantów

ZWiK Sp. z o.o. informuje, że zarządzeniem z dnia 12 marca 2020 r. wprowadzono od dnia 13.03.2020 r. ograniczenie wstępu dla osób z zewnątrz (Interesantów) do budynków ZWiK Sp. z o.o. zlokalizowanych przy ul. Kołłątaja 4 i ul. Daszyńskiego 38 w Świnoujściu (Sekretariat, Dział Zbytu, Kasa oraz Wydział Sieci). Ogranicza się możliwość załatwiania spraw, które wymagałyby osobistej wizyty w siedzibach Spółki.

Środki te podjęte zostały do odwołania.

Wszystkie sprawy prosimy załatwiać w pierwszej kolejności drogą mailową lub telefoniczną. Kontakt bezpośredni w siedzibie ZWiK wyłącznie po wcześniejszej informacji telefonicznej.

Sposoby kontaktu:
Dział Zbytu – tel. 91 506 53 50, 91 506 53 52, e-mail: zbyt@zwik.fn.pl ,
Sekretariat – tel. 91 506 53 30 , e-mail: zwik@zwik.fn.pl
Wydział Sieci – tel. 91 321 59 65 , e-mail: j.chrzastowski@zwik.fn.pl , ragatowski@zwik.fn.pl
Pogotowie wod. – kan - tel. 91 321 59 65
Interwencje w sprawie sieci kanalizacyjnej – tel. 91 321 59 35 , e-mail: mpiszer@zwik.fn.pl

Zawiesza się funkcjonowanie Kasy. Płatności należy dokonywać w formie przelewu bankowego lub za pośrednictwem poczty.

Wszystkie ważne dokumenty i oferty prosimy zostawiać w siedzibie Spółki przy ul. Kołłątaja 4 w Świnoujściu po wcześniejszym umówieniu.

Do rozwiązania spraw pilnych naszych Klientów będziemy starać się podchodzić indywidualnie.

Za niedogodności z tym związane przepraszamy.
Pragniemy również poinformować, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [14.03.2020, 12:30:20] • [IP: 164.127.143.*]

Tylko że w całym tekście nie ma nawet wzmianki, że to w związku z epidemią. Należałoby o tym powiedzieć (jeśli tak jest!), bo co jakiś czas jakiś kolejny monopolista, a przynajmniej firma o ważnej na rynku roli, zmniejsza dostępność klientów do swoich kas czy biur - tak uczyniła Enea.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■