POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.03.2020, 08:27:17] • zachodniopomorskie

Transfery na lotniska w Berlinie

Transfery na lotniska w Berlinie

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

W odpowiedzi na coraz częściej pojawiające się pytania mieszkańców Pomorza Zachodniego informujemy, że jest możliwość dotarcia m.in. do Portu Lotniczego w Berlinie oraz powrót z lotniska do kraju. Otrzymaliśmy informacje od kilku firm, które oferują awaryjną komunikację dla wyjeżdżających z Polski obcokrajowców, a także Polaków powracających zza granicy.

*** UWAGA: Jeśli Państwa firma prowadzi tego typu usługi, prosimy o informacje na adres turystyka@wzp.pl

Komunikację awaryjną w postaci przejazdów indywidualnych oferują:
Follow me! www.interglobus.pl/ - kontakt +48 91 48 50 422 lub mailowo biuro@followme.pl
SBS www.sbs.szczecin.pl/ - kontakt +48 784 66 99 66 lub mailowo biuro@sbs.szczecin.pl

Transfery na lotniska w Berlinie

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Ww. połączenia będą obsługiwane tymczasowo – rozkład może ulec zmianie w związku z ograniczeniami wynikającymi z decyzji na szczeblach rządów Polski i Niemiec.

Biuro Prasowe
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■