POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [30.03.2020, 11:11:40] • Świnoujście

Pęknięty rurociąg - woda zalewała ulicę!

Pęknięty rurociąg - woda zalewała ulicę!

fot. Edmund Papski

Awaria wydarzyła się rano. Pękł rurociąg, a woda zalewała ulicę Grunwaldzką i 11 Listopada.

Przed godziną 8.00 na odcinku ulicy Grunwaldzkiej łączącej się z 11 Listopada pękł rurociąg, który doprowadza wodę do budynków. W wodzie utknął samochód.

Pęknięty rurociąg - woda zalewała ulicę!

fot. Czytelnik

Z pękniętej rury na powierzchnię wylewa się woda wyrzucając piasek. Siła wody wypłukuje piasek tak, że już wybrzuszył się i uszkodził chodnik. Powstała wyrwa.

Pęknięty rurociąg - woda zalewała ulicę!

fot. Czytelnik

ZWiK Świnoujście informuje. Uwaga. Obniżone ciśnienie wody. W związku z awarią sieci wodociągowej, do czasu jej usunięcia, nastąpi obniżenie ciśnienia wody na odcinku od ulicy Karsiborskiej do ulicy Nowokarsiborskiej oraz w bloku 28 przy ulicy Grunwaldzkiej. Przewidywane zakończenie naprawy to godzina 15.00. Za utrudnienia przepraszamy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [01.04.2020, 08:22:13] • [IP: 188.146.187.***]

Jaka ruda woda. To my to pijemy?

Gość • Wtorek [31.03.2020, 12:14:37] • [IP: 176.221.122.**]

Pazdzioch czym Ty się zajmujesz, że tak obrażasz ludzi ?

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 23:05:38] • [IP: 178.238.245.***]

Karcher czyni cuda będzie jak z salonu🤑.

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 20:45:54] • [IP: 94.254.225.***]

Karcher czyni cuda będzie jak z salonu🤑.

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 18:17:12] • [IP: 88.218.255.***]

Ludzie jaki golf hahahahahah to jest FOX. ...

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 17:38:40] • [IP: 188.146.160.***]

Eljoty fuszerka zrobiona. A ceny jak za zbiorze mają.

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 17:05:00] • [IP: 62.69.203.**]

Zalane podwozie, samochód już na złom

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 15:45:57] • [IP: 5.173.138.**]

ale jakto przeciez niedawno byla remontowana jeszcze asfalt nie wysechl

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 13:50:06] • [IP: 83.137.6.***]

Kaczyński w mieście ze woda na ulicach?

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 13:11:56] • [IP: 188.146.185.***]

Do gościa 11:37 1.To nie golf 2.Dlaczego handlarz 3.Bielat nie ma punktu ASO

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 12:49:50] • [IP: 62.69.252.***]

A co to amfibia?

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 12:25:34] • [IP: 37.47.138.***]

ale przecież ten kolor to z powodu pyłu w piasku a nie z powodu rdzy w wodzie...

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 12:13:27] • [IP: 31.1.0.***]

Do Gościa z 11:37! To nie Golf haha, jak chcesz już błyszczeć to najpierw naucz się modeli aut 🤣

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 12:01:13] • [IP: 188.146.187.***]

Ruda woda to trucizna którą nie można pozbyć się z wody. Woda nie jest dostatecznie oczyszczona z żelaza i manganu. Uzdatnialnia wody na Wydrzanach jest po prosty za mała. Pewna grupa dorwała się do władzy i betonuje nasze miasto, a nie jest w stanie dobudować do obecnego systemu wanny do wytrącania żelaza i manganu. Kim są ludzie, którzy wiedzą, że dostarczają wodę pitną poniżej normy, a mogła by być na najwyższym poziomie za względnie małe pieniądze.

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 11:49:08] • [IP: 88.218.255.***]

Teraz tyko mroz i mamy lodowisko 🥰

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 11:46:03] • [IP: 167.114.118.*]

Nie ma co się martwić. Mieszkańcy zapłacą za wodę.

Gość • Poniedziałek [30.03.2020, 11:27:11] • [IP: 5.173.154.**]

Ja spałem, więc nic nie widziałem...