POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.04.2020, 23:07:54] • Świnoujście

Kierowca zdemolował śmietniki, uszkodził inny samochód i uciekł

Kierowca zdemolował śmietniki, uszkodził inny samochód i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Kierujący samochodem stracił na zakręcie panowanie nad kierownicą, uszkodził kontener, znak informacyj i zaparkowany samochód. Następnie uciekał z miejsca zdarzenia.

Ciemny samochód, prowadzony prawdopodobnie przez nietrzeźwego mężczyznę, nie wyrobił na zakręcie ulicy Grunwaldzkiej w Karsiborską. Siłą rozpędu wjechał na trawnik, ściął znak informacyjny następnie uderzył w śmietniki.

Kierowca zdemolował śmietniki, uszkodził inny samochód i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Żółty kontener, popchnięty przez rozpędzone auto, uderzył w zaparkowany nieopodal dostawczaka. Uszkodził go.

Kierowca zdemolował śmietniki, uszkodził inny samochód i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Sprawca tej karkołomnej jazdy, który mógł być nietrzeźwy, uciekł z miejsca zdarzenia. Niestety, chyba nie zauważył, że podczas uderzenia, z jego samochodu odpadła tablica rejestracyjna.

Kierowca zdemolował śmietniki, uszkodził inny samochód i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Wszystko działo się w piątek przed godziną 20.00 Policja podjęła pościg za kierowcą próbującym uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny. Mężczyzna chwilę później został ujęty.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 21:11:40] • [IP: 176.221.123.***]

i jeszcze jeden i jeszcze raz...jego maćccccccc, cud że nikt nie lazł tamtędy

grr • Poniedziałek [06.04.2020, 10:06:34] • [IP: 80.54.236.***]

Jakim autem jechał, w jakim był wieku, czy naprawdę był pijany i jaka go kara spotkała, bo za takie zachowanie to powinien się pożegnać ze wszystkim.

Gość • Sobota [04.04.2020, 21:30:01] • [IP: 31.1.14.**]

MATOŁ, CIĘŻKI MATOŁ. ...

Gość • Sobota [04.04.2020, 19:27:43] • [IP: 176.221.122.**]

PODOBNIE JEST Z CHODNIKIEM PRZY POLO W CENTRUM-DOSTAWCZY TIR TAK MANEWROWAL, ZE PLYTY CHODNIKOWE STOJA NA SZTORC JUZ 2-GI TYDZIEN I NIKT TEGO NIE WIDZI!!??

Gość • Sobota [04.04.2020, 16:10:05] • [IP: 176.221.123.***]

Ten na motocyklu pobija rekord predkosci dzis na odcinku od lidla do ogrod i dom na prostej przejechal dzis juz ja chyba z 50 razy a policja caly czas pijnuje chyba parku chopina

Gość • Sobota [04.04.2020, 15:41:03] • [IP: 5.173.145.*]

Jeszcze tego debila co na motocyklu szaleje po mieście szaleje do utylizacji bo tragedia wisi w powietrzu. Mistrz prostej, pustak który przed laluniami z wiatrem zamiast mózgu to podnieca myśli że jest super kolo, Imbecyl i burak.

Gość • Sobota [04.04.2020, 14:35:31] • [IP: 37.30.27.***]

Niedaleko od tego miejsca jest Kram w którym pazerny właściciel sprzedaje maseczki przeciwpyłowe za 9.99 zł ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ i ukarać spekulanta!!

Gość • Sobota [04.04.2020, 13:22:25] • [IP: 62.69.251.***]

Nie pasuje ci pajacu to nie kupuj. Idź tam gdzie sprzedają po 50 gr

Gość • Sobota [04.04.2020, 13:13:00] • [IP: 185.210.38.***]

Niedaleko od tego miejsca jest Kram w którym pazerny właściciel sprzedaje maseczki przeciwpyłowe za 9.99 zł za sztukę przy realnej cenie 50 gr. za sztukę, chciwa men do karma wraca. Pamiętaj...

Gość • Sobota [04.04.2020, 13:07:53] • [IP: 176.221.123.***]

to nie on uderzył w dostawczaka tylko żółty smietnik

Gość • Sobota [04.04.2020, 12:27:53] • [IP: 83.26.215.***]

on nie był pijany, tylko dobrze się zdezynfekował

Gość • Sobota [04.04.2020, 11:58:35] • [IP: 176.221.123.***]

Na zdjeciu nr 1 znak stoji. Wiec ktory znak sciol ??

Gość • Sobota [04.04.2020, 11:43:15] • [IP: 176.221.122.***]

UKARAĆ KIEROWCE DOSTAWCZAKA FACET MOŻNA PODEJRZEWAĆ ŻE BYŁ POD WPŁYWEM I DAŁ DYLA PROSTE WYPIJE TROCHĘ OCTU IPO SPRAWIE

Gość • Sobota [04.04.2020, 10:20:45] • [IP: 5.173.136.***]

10 rolek papieru toaletowego, 10 rekawiczek, 10 maseczek i sprawa będzie załatwiona...

Gość • Sobota [04.04.2020, 10:15:54] • [IP: 37.47.163.***]

moja żona powiedziała że żadnego seksu do końca koronawirusa, taką mi zrobiła kwarantanne...

Gość • Sobota [04.04.2020, 10:06:15] • [IP: 109.243.204.**]

02:00:17] • [IP: 176.221.122.**] Bezcenne jest czytanie ze zrozumieniem, uważne: wydarzyło się to" przed g.20" - a po zmianie czasu nawet po g.19 jest dość jasno - a złapali go później, mamy zdjecie z mrokiem wieczornym, trzecie i czwarte.

Gość • Sobota [04.04.2020, 09:36:52] • [IP: 176.221.123.***]

Ile to ja już razy zgłaszałem, że się ścigają. Ale policja jak widać nadal nie radzi sobie z tym problemem. Teraz mam to gdzieś i czekam na wypadki. Z kawunią w ręku stoję i czekam aż któryś idiota się rozwali i będą lamenty o dobrych chłopaczkach za kółkiem z pasją.

Gość • Sobota [04.04.2020, 08:52:12] • [IP: 37.47.177.***]

Niedaleko od tego miejsca jest * w którym pazerny właściciel sprzedaje maseczki przeciwpyłowe za 9.99 zł za sztukę przy realnej cenie 50 gr. za sztukę, chciwa men do karma wraca. Pamiętaj...

Gość • Sobota [04.04.2020, 07:53:04] • [IP: 167.114.118.*]

100 złotych mandatu, albo 25 lat w więzieniu.

Gość • Sobota [04.04.2020, 07:43:58] • [IP: 83.137.6.***]

No i sprawa się rypła pewno był chory na korona wirusa.

Gość • Sobota [04.04.2020, 07:36:46] • [IP: 178.238.252.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Mandat dla ciekawskich • Sobota [04.04.2020, 07:11:59] • [IP: 37.47.184.**]

Co robili na zewnątrz gapie?Nie wolno się grupować.Pani czy pan z psem bo nie rozpoznaję po sylwetce do domu.Czytać książki. Mandaty im wystawić.

Gość • Sobota [04.04.2020, 07:11:02] • [IP: 31.0.43.***]

Za dużo tych środków dezynfekcyjnych i dlatego. Wszędzie trzeba smarować ręce a potem takie wypadki.

Gość • Sobota [04.04.2020, 06:36:26] • [IP: 62.69.252.***]

Szkoda śmietnika bo nowy

Gość • Sobota [04.04.2020, 06:32:42] • [IP: 37.47.131.**]

kto tak parkuje dostawczaka że nie można wyjechać?

Oglądasz 1-25 z 43
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■