POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.04.2020, 17:29:37] • Świnoujście

Kobieta upadła na ulicy. Została zabrana do szpitala

Kobieta upadła na ulicy. Została zabrana do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Do zdarzenia doszło przed godziną 12.00 na ulicy Kołłątaja w okolicy CH Uznam. 60-latka upadła i doznała urazu. Wezwano zespół ratownictwa medycznego, który zadysponował przewiezienie poszkodowanej do szpitala.

- Zgłoszenie dotyczyło 60-letniej pacjentki, która doznała urazu po upadku. Kobieta ze stłuczeniem ramienia i głowy została zabezpieczona przez zespól ratownictwa medycznego i przewieziona do szpitala- informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

Kobieta upadła na ulicy. Została zabrana do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [08.04.2020, 00:07:50] • [IP: 62.69.254.**]

TAK NA DOBRA SPRAWE TO CI STARSI SAMI SIE PCHAJA DO TRUMNY.MAJA CZAS MIEDZY 10-12 TAK?DLACZEGO CHODZA CAŁY DZIEN?DLACZEGO NIE DBAJA O SWOJE ZYCIE?OSTATNIO W ROSSMANIE BABCIA KOŁO 15 RECZKI PAPIEROWE I JAKIES PIERDOŁY KUPUJE, CZY TAK BARDZO TEGO POTRZEBOWAŁA??W NETTO NA GRUNWALDZKIEJ DO 10 PELMO STARSZYCH, CZŁOWIEK LECI ZEBY DO 10 ZDĄZYC A TU KOLEJKA STARSZAKÓW, ZE LEDWO DO 10 SIE WYROBIŁAM.zWROCIŁAM UWAGE DZIADKOWI, A ON, ZE I TAK UMRZE.dLACZEGO POMAGAC, SKORO ONI SAMI NIE CHCĄ TEJ POMOCY...JA ROBIE ZAKUPY NA DWA TYGODNIE ZEBY ZMINIMALIZOWAC CHODZENIE PO SKLEPACH, A ONI PO 6 RAZY DZIENNIE.ZAKAZAC CHODZENIA TYM STARSZYM POPOLUDNIU. ..., BO ONI KORZYSTAJA ZE SWOJEGO PRAWA CAŁY DZIEN...KRAM GRUNWALDZKA KOLEJKA NA ULICY, ZAGROZENIE..., PAN NIE WPUSZCZA NIKOGO CHOCIAZ PUSTY SKLEP, CZEKAC BEZSENSU DO 12.ALE REKAWICZEK I PŁYNU DO DEZYNFEKCJI NIE MA JAKI TO SENS?/?/??PYTAM??

Gość • Wtorek [07.04.2020, 16:06:44] • [IP: 176.221.122.***]

Do Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:22:29] • [IP: 37.8.231.***]. ... łazisz to ty ośle. ... ta Pani to idzie. ... jeśli już to w jakim celu wychodzi. ... ? Może sam się zapytasz i pomożesz zamiast głupio i bez sensu mielić jęzorem.

Gość • Wtorek [07.04.2020, 10:28:05] • [IP: 176.221.123.***]

sensacjia na miare Fakt ja tez sie wczoraj przewrucilem w pracy moze tez napiszcie o tym naprawde tu juz nie ma co pisac?

Gość • Wtorek [07.04.2020, 06:02:08] • [IP: 62.69.252.***]

Uratowali kobitę na ulicy ale tym samym stworzyli większe zagrożenie zabierając ją do naszego szpitala

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 21:45:16] • [IP: 149.202.98.***]

Żeby tylko w tym szpitalu tej Pani nie zarazili.

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 20:23:13] • [IP: 188.146.184.***]

Duzo zdrowia Pani

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 20:17:29] • [IP: 89.151.35.**]

do 37.8.231 JAK BĘDZIESZ MIAŁ TE LATA TO TEŻ BĘDZIESZ ŁAZIŁ BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIKOGO KTO ZROBI CI ZAKUPY.

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 20:14:03] • [IP: 77.115.47.**]

Żeby tylko ta niewiasta wyszła z naszego szpitala, bo masa ludzi twierdzi że stamtąd jest otwarta droga do Pietra...

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:22:29] • [IP: 37.8.231.***]

Wyglada na 80 latke... Po co to lazi zamiast siedziec w domu...

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 18:40:55] • [IP: 149.202.98.***]

A po co tam te pachoły systemowe się zjechały?

Gość niedzielny • Poniedziałek [06.04.2020, 18:18:32] • [IP: 188.146.185.**]

Czy między 10 a 12 🤣😂

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 17:44:54] • [IP: 31.11.131.***]

Od 1, 5 roku brak 2 słupków oraz pozrywane łańcuchy na skrzyżowaniu Wilków Morskich, Staszica i Kołłątaja. Może pan zrobi zdjęcia i przypomni tym z UM za co biorą pensje.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■