POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.04.2020, 17:52:23] • zachodniopomorskie

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 17:00

Zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 17:00

autor: Halfpoint (fot. stock.adobe.com/pl )

Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Kolejne 7 przypadków dotyczy osób z powiatu gryfickiego. 4 potwierdzone przypadki dotyczą dzieci do 14r.ż. oraz 3 dorosłych osób tj: młodego mężczyzny, mężczyzny w średnim wieku i starszej kobiety. Wszystkie osoby na ten moment przebywają w izolacji domowej.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 117/2 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - poinformowała Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [07.04.2020, 10:29:21] • [IP: 62.69.254.***]

Ja sie grypy nie boje!

Gość • Wtorek [07.04.2020, 10:13:11] • [IP: 5.173.153.***]

Wczoraj karetka zabrała dwie osoby do Szczecina z pod naszych bielików. Sanitariusze w kombinezonach i przyłbicach. Ewidentnie było to umówione gdzie chorzy mają się stawić. Ciekawe a u nas w ciąż brak przypadków...

Gość • Wtorek [07.04.2020, 07:26:56] • [IP: 83.137.6.***]

Co tam plebs co zdycha ważne że będą wybory. Będzie Jędruś Dupa Pandemiczny. WO URN NIEWIERNI TO WASZ OBOWIĄZEK.

Gość • Wtorek [07.04.2020, 05:35:46] • [IP: 212.77.220.***]

Gamoniu zamkną Ci promy to będziesz jadł torf i trawę z podwórka pod blokiem

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 23:16:27] • [IP: 188.146.185.***]

Który lekarz ze Świnoujścia pracował w grificach w tym czasie dziwne ze nikt o tym nic nie mówi

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 21:29:41] • [IP: 88.156.206.**]

zamknąc przeprawe promową...i to natychmiast...

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 21:09:59] • [IP: 185.210.38.**]

też słyszałem że w Wolinie jest pierwszy zakażony.. Czemu o tym nie piszą ??

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:41:59] • [IP: 31.11.129.***]

Zero testów = zero zachorowań ;). Grypa zawsze była i będzie. Ludzie umierają nie tylko z powodu koronawirusa. Komu się chce niech poszuka statystyk o umieralności rok, dwa, czy trzy lata temu.

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:30:58] • [IP: 176.221.123.**]

Miałem wirusa..ale się pozbyłem, rozwód.

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:24:29] • [IP: 37.47.149.**]

Uwaga katar!!

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:23:36] • [IP: 83.137.6.***]

W BIAŁOPOLU KLER I DEWOTKI KOŚCIELNE ZARAZIŁY WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW - CAŁĄ GMINA PODLEGA KWARANTANNIE. NIECH SIĘ DALEJ SZWENDAJĄ PO MIEŚCIE CHODZĄ NA MSZE DO SPOWIEDZI PO MARKETACH TO SZYBKO SZLAK NAS TRAFI WYSPA ŻYWYCH TRUPÓW.

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:11:45] • [IP: 176.221.122.***]

śmiech na sali nawet jak samobójca będzie chory na grype to podciagna smierc jako korona wirus zenada a wy dalej w to wierzycie

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 19:02:02] • [IP: 77.253.153.***]

DOPIERO SIĘ ZACZNIE NA NASZEJ WYSPIE LUDZIE LATAJĄ ZAKUPY SPACERUJĄ

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 18:45:45] • [IP: 176.221.123.***]

a czemu nie napisali ze w Wolinie jest wirus?

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 18:19:02] • [IP: 178.238.252.***]

Do 83.20.221.**] no tak, wszyscy juz maja swojego wirusa tylko my jak w jakims sredniowieczu. A tak powaznie puknij sie w leb czlowieku.

Mieszkaniec • Poniedziałek [06.04.2020, 18:10:45] • [IP: 188.146.190.***]

Strach pomyśleć kiedy SARS-COV-2 dotrze na polską część wyspy Uznam... a kiedyś na pewno to nastąpi. Im później tym lepiej.

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 17:59:36] • [IP: 83.20.221.**]

Jakieś cuda w Świnoujściu się dzieją, nie mamy zachorować...ani jednego?, czy jesteśmy tak dobrze oszukiwani?

Gość • Poniedziałek [06.04.2020, 17:57:45] • [IP: 178.238.247.***]

Powiat gryficki powinien być otoczony kordonem sanitarnym.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■