POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.04.2020, 10:11:00] • 安inouj軼ie

W nocy p這n窸y samochody!

W nocy p這n窸y samochody!

fot. Czytelnik

Dzisiejszej nocy mia造 miejsce dwa po瘸ry samochod闚.

Pierwszy po瘸r wybuch po godzinie 22.00, za Gospodnikiem. Pali si samoch鏚, kt鏎y ju kilka dni temu zosta prawdopodobnie podpalony. Na miejsce przyjechali stra瘸cy oraz policja.

W nocy p這n窸y samochody!

fot. Czytelnik

Kilka godzin p騧niej, po 1.00 zap這n掖 kolejny samoch鏚- zaparkowany na ulicy Ga販zy雟kiego.

W nocy p這n窸y samochody!

fot. Czytelnik

P這mienie by造 bardzo du瞠, pojazd uleg ca趾owitemu spaleniu. Na miejsce przyjecha豉 stra po瘸rna i policja.

W nocy p這n窸y samochody!

fot. Czytelnik

W nocy p這n窸y samochody!

fot. iswinoujscie.pl

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 43

Go嗆 • Pi徠ek [10.04.2020, 18:48:10] • [IP: 176.221.123.***]

Kuras • Czwartek [09.04.2020, 22:55:17] • [IP: 164.127.196.***] twoje czasy juz mine造 widac

bez charakteru • Pi徠ek [10.04.2020, 00:14:00] • [IP: 37.47.152.**]

Czesc jestem ICON zarabiam z konfi, hce byc next

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 23:19:56] • [IP: 37.47.133.***]

szkoda beemki taka 豉dna by豉

Kuras • Czwartek [09.04.2020, 22:55:17] • [IP: 164.127.196.***]

Za moich czas闚 nie by這 takich incydent闚 !! Trzymali鄉y to miasto w ryzach

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 22:35:16] • [IP: 151.248.62.***]

przetasowania... plotke z pol kilogramem zgarneli i trzy auta poszly z dymem zalosne to a o policji zle swiadczy. a moze sie myle...

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 21:36:32] • [IP: 176.221.123.***]

coronavirus nawet samochody atakuje hehe

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 20:48:11] • [IP: 31.0.85.**]

Teraz je寮zi innym ju nie ma BMW hejt poszed za parkowanie to zamieni na inny model burak

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 19:47:31] • [IP: 83.20.225.**]

Same si nie zapali造

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 19:16:42] • [IP: 88.156.206.**]

pilnuja aby babcia z dziadkiem nie pojechali na dzia趾i...ale z這dzieja o juz jest za trudne...tak samo jak wlepi mandaty imprezowiczom na mostku Gartz i zamkn望 na kwarantannie

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 18:34:11] • [IP: 185.210.39.***]

Auta leca ci篹ko sprzeda hehhe

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 18:23:34] • [IP: 88.218.255.***]

Nie ma 瘸rt闚. Takie auto moze wybuchnac. Moze podpalic dom blok. Jak by sie ktos spali to juz by nikt nie pisal zartow. A ten na rybaki to wiem kto pidalil taki jeden 這buz. On wie.

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 18:22:50] • [IP: 88.218.255.***]

Nie ma 瘸rt闚. Takie auto moze wybuchnac. Moze podpalic dom blok. Jak by sie ktos spali to juz by nikt nie pisal zartow.

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 16:26:25] • [IP: 188.146.155.*]

B璠zie coraz gorzej panie Kaczy雟ki...

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 15:18:45] • [IP: 188.146.190.***]

mowilem nie wlanczaj swiatel w bmw bo grozi pozarem

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 15:14:52] • [IP: 176.221.122.***]

JAK CZYTAM KOMENTARZE TO WYCI:AM JEDEN WNIOSEK - Przewa積ie pisz szumowiny, neiudaczniki 篡ciowe kt鏎ych cieszy czyje nieszcz窷cia, tyle w temacie.

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 14:31:16] • [IP: 164.127.51.***]

11:34:27] • [IP: 92.220.72.***] jak w z帳ek czesany, to donie policji, 瞠 tak si czesze. .. ;)

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 14:13:10] • [IP: 83.26.215.***]

nie mia na rat leasingow wi璚 podpali

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 13:56:49] • [IP: 176.221.123.**]

Samochody czy wraki z kt鏎ymi nie mo瞠 sobie poradzi miasto?

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 13:14:15] • [IP: 77.112.77.***]

Cpuny si mszcza za ujawnienie kradzie篡 rower闚 i narkotyk闚 ostatnio dwuch rafa趾ow widziano pod hebe jak wiadomo jeden z rafa趾ow nie dawno wyszed za kradzie w lambard ie itmpodobne

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 13:14:15] • [IP: 77.112.77.***]

Cpuny si mszcza za ujawnienie kradzie篡 rower闚 i narkotyk闚 ostatnio dwuch rafa趾ow widziano pod hebe jak wiadomo jeden z rafa趾ow nie dawno wyszed za kradzie w lambard ie itmpodobne

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 12:54:45] • [IP: 164.127.51.***]

Czy co 陰czy te dwie sprawy? Czy 陰cz pustki na ulicach i 豉two嗆 przest瘼czego dzia豉nia? A Posejdon to spokojna dzielnica, tam si nic specjalnego nie dzieje. Opr鏂z zemsty Gierka, za kt鏎ego powstawa這 to osiedle, kostek na ulicach czyni帷ych jezdnie najgorszymi w 安inouj軼iu.

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 12:49:57] • [IP: 62.69.229.**]

Coekawe czy nasze or造 i soko造 opr鏂z wlepiania mandat闚 za spacer w parku potrafi namierzy podpalacza/podpalaczy? Czy kt鏎ekolwiek podpalenie samochodu zosta這 wyja郾ione do ko鎍a i zako鎍zy這 si wyrokiem?

Milusi雟ki. • Czwartek [09.04.2020, 12:47:44] • [IP: 176.221.113.**]

Nie r鏏 drugiemu co tobie nie mi貫. Jak by chodzi do ko軼io豉, to by wiedzia.

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 12:19:36] • [IP: 176.221.122.**]

Nie popieram podpalania samochodowych wrak闚, taki po瘸r mo瞠 bardzo 豉two wymkn望 si spod kontroli i komu zrobi krzywd, czy to na zdrowiu czy mieniu. Ale skoro policja bezczelnie bagatelizuje problem wrak闚, skoro stra miejska ze swoimi niedouczonymi stra積ikami nic nie robi, to si nie dziwi zdesperowanym ludziom, 瞠 podpalaj wraki.

Go嗆 • Czwartek [09.04.2020, 12:11:43] • [IP: 176.221.123.**]

A policja dzia趾owicz闚 pilnuje?

Ogl康asz 1-25 z 43
■ Dotychczasowy Komendant Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej w 安inouj軼iu st.bryg. mgr in. Andrzej Lipi雟ki ko鎍zy s逝瘺. Uroczyste po瞠gnanie komendanta w zwi您ku z przej軼iem na emerytur odb璠zie si dzi. 28 maja. W po瞠gnaniu wezm udzia w豉dze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ogranicze 安inouj軼ie dysponuje obecnie du膨 rezerw miejsc dla dzieci, zar闚no w 興obku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpocz窸y si obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa si w trybie zdalnym ■ M篹czyzna jad帷y na rowerze uderzy w bok jad帷ego samochodu. W tym czasie nie by這 瘸dnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przylecia 鄉ig這wiec LPR. Do gro幡ego wypadku dosz這 oko這 godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysoko軼i dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. ka盥e przedszkole w miesi帷ach wakacyjnych pe軟i b璠zie dy簑r letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji plac闚ki sw鎩 dy簑r pe軟i b璠zie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze wzgl璠u na obostrzenia G堯wnego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczeg馧owych informacji udzielaj dyrektorzy plac闚ek. Informacje te zosta造 r闚nie zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: B璠zie mo積a prowadzi zaj璚ia opieku鎍zo-wychowawcze w klasach 1-3 szko造 podstawowej, B璠zie mo積a prowadzi konsultacj z nauczycielami w szko豉ch dla maturzyst闚 i uczni闚 8 klas przede wszystkim z przedmiot闚 zdawanych na egzaminach ■