POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.05.2020, 22:23:08] • Świnoujście

Podpalacz aut grasuje w Świnoujściu?

Podpalacz aut grasuje w Świnoujściu?

fot. Czytelnik

Dosłownie przed chwilą strażacy zakończyli akcję na parkingu przy ulicy Barlickiego i Fińskiej. Płonęło niebieskie bmw. Niestety mają już kolejne zgłoszenie. Płonie kolejny samochód- tym razem na ulicy Bunkrowej.

Tuż przed godziną 22 strażacy zakończyli akcją gaśniczą na parkingu przy ulicy Barlickiego i Fińskiej. Płonął przód niebieskiego bmw na obcych numerach. Do akcji przyjechały dwa wozy bojowe. Pojawiła się też policja.

Ledwo strażacy skończyli, a już mamy sygnały o kolejnym pożarze samochodu na Warszowie. Tym razem w zaroślach, niedaleko budynku nr 1 przy ul. Bunkrowej. Tu ogień objął pojazd całkowicie.

Podpalacz aut grasuje w Świnoujściu?

fot. Czytelnik

Raczej trudno uwierzyć, by był to przypadek. Tym bardziej, że pożarów samochodów było w naszym mieście ostatnio więcej. Płonęły auta porzucone, które ktoś zostawił przy ogródkach działkowych.

Podpalacz aut grasuje w Świnoujściu?

fot. Czytelnik

Kilka dni temu media rozpisywały się o pożarach aut w Warszawie. Za podpaleniem samochodów może stać syn znanego warszawskiego adwokata, który odsiedział już karę (blisko siedem lat) za podobne akcje, gdy spłonęło kilkanaście aut. Teraz wyszedł z więzienia i płoną kolejne pojazdy. 31-lata aresztowano. Czyżby znalazł naśladowcę lub naśladowców w Świnoujściu?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 60

Gość • Poniedziałek [25.05.2020, 08:31:52] • [IP: 217.153.6.***]

BMW- będziesz miał wydatki, i tyle w temacie.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 21:25:11] • [IP: 62.145.79.*]

Po niektórych komentarzach widać że przybyło bezrobotnych i tych którzy zawsze nimi byli.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 21:21:22] • [IP: 37.47.137.**]

Najlepsze że to na barlickiego a okólnej nie fińskiej po piersze a drugie auto płoneło nie na bunkrowej tylko na barlickiego przy wierzy koło przejazdu

Gość • Niedziela [24.05.2020, 18:34:01] • [IP: 37.47.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Do Maćka • Niedziela [24.05.2020, 18:16:07] • [IP: 89.151.36.***]

Maciek ja tylko żartowałem, wcale cię nie kochałem

Maciek • Niedziela [24.05.2020, 16:13:28] • [IP: 89.151.46.**]

Z czystej ciekawości zapytam, to prawda ze w waszym mieście dziewczyny obci..ają kolesiom z lepszych fur, za pieniądze i ciuchy podróbki? Taka opinia krąży a ja pytam z czystej ciekawości, bez złośliwości. Pozdrawiam

Gość • Niedziela [24.05.2020, 08:38:37] • [IP: 5.173.145.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [24.05.2020, 00:41:03] • [IP: 176.221.123.**]

16:11:59 Leasing za auto 200 tyś to koszt miesięczny 3 tyś, nie dwa. Poza tym luksusowe auto to 300 tyś wzwyż, za 200 to co najwyżej używane. Nie trzeba też wcale mieszkać z rodzicami, wystarczy być zaradnym i myśleć.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 00:19:04] • [IP: 178.238.247.***]

Sprawa sie wyjasnila...wlascicielowi poradzono ze skoro chce czarny kolor auta a dostal niebieski, to wystarczy go okopcic!

Gość • Sobota [23.05.2020, 21:35:25] • [IP: 83.187.165.***]

Marka BMW ma problem z niektórymi modelami w których może wystąpić samozapłon, niestety splonelo juz wiele aut tej marki i nie musi to oznaczać ze to sprawka podpalacza.

Gość • Sobota [23.05.2020, 19:48:32] • [IP: 37.47.133.**]

jakies wadliwe te beemki ostatnio co chwila jakas plonie albo link 4 rzucilo nowa promocje do OC ubezpieczonko od podpalenia i cyk nowa beemeczka

Gość • Sobota [23.05.2020, 16:11:59] • [IP: 88.218.255.***]

Takie auto to luksus w dzisiejszych czasach. No chyba że przvujesz na zmywaku w Niemczech i mieszkasz z rodzicami w tedy możesz leasing wziąść nawet 2000zł i autem za 200 tys jeździć jak ten co ma piekarnie. Ale mamy wybor albo spac w aucie albo mieć swoją chate i jeździć autem za 15 tys. I 30 lat spacac raty. Sam nie wiem co lepsze 😄🙆‍♂️🙆
205;♂️

Gość • Sobota [23.05.2020, 15:46:14] • [IP: 95.40.24.***]

DO Gość • Sobota [23.05.2020, 07:33:50] • [IP: 176.221.122.***]Co będziesz gówno kupował, kup lepiej osiołka podróżnego takiego jakiego ma nasz Ojciec Tadeusz z Torunia, wtedy będziesz mógł się lansować na całość...A nie że jeździsz jakimś parchem co robaki go toczą i rżniesz Greka..😎😎😎

Gość • Sobota [23.05.2020, 14:55:35] • [IP: 5.173.138.***]

Odwet Niemców za Golm?

Gość • Sobota [23.05.2020, 14:23:14] • [IP: 188.146.181.***]

Do podpalacza. Weź się za wraki które stoją od lat na parkingach itp. Może wtedy zostaną usunięte

Gość • Sobota [23.05.2020, 13:11:50] • [IP: 192.168.6.**]

To jakiś ekolog-aktywista? Szkoda że się nie przykół łańcuchem.

Gość • Sobota [23.05.2020, 12:48:26] • [IP: 176.221.122.***]

Pablito a ty się z choinki zerwałeś, w dzisiejszych czasach auto co to za luksus ? luksusem to jest jak się ma szczęśliwą rodzinę, dobrą pracę itp

Gość • Sobota [23.05.2020, 12:03:53] • [IP: 37.47.144.**]

Tak los powinien spotkać wszystkich tych którzy na warszowie parkują na ulicach utrudniając przejazd bo nie chce im sie schować samochodu do garażu albo wjechać na teren swojej posesji

Pablito • Sobota [23.05.2020, 11:56:08] • [IP: 31.0.85.**]

A wy anonimki zazdrościcie jak cholera... Ciekawe czym wy jeździcie? Rowerem? Jeszcze pewnie pożyczonym. .. Gul wam skacze bo auta nie macie. ...

Gość • Sobota [23.05.2020, 11:51:32] • [IP: 151.248.62.***]

porachunki" gĘksta" :)

Gość • Sobota [23.05.2020, 11:41:00] • [IP: 5.173.156.**]

Stary numer z rękawicą, zadne porachunki bo to zwykłe dentki celebrytki, pospolite cpuny tak zwane szczury kadzienne, auto na nie okamerowanym parkingu i tylko raz postawione płonie? Siemano

Gość • Sobota [23.05.2020, 11:31:25] • [IP: 176.221.123.**]

Jaka fura, zwykły padluch po Turku. Prawdziwe auta kupuje się w polskim salonie.

Gość • Sobota [23.05.2020, 11:28:42] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Sobota [23.05.2020, 07:33:50] • [IP: 176.221.122.***] Haha wał korbowy i tłoki byś kupił? To potwierdza tylko teorię, że to sztrucle hehe. Wszyscy moi znajomi ciągle remontują BMW i się wkurzają ile kasy muszą wydawać :). Kupując BMW trzeba kupować drugiego na części. :D.

Gość • Sobota [23.05.2020, 11:21:49] • [IP: 176.221.113.**]

Gość • Sobota [23.05.2020, 07:50:36] • [IP: 176.221.122.***] Tak sztrucla. Większość tych aut jest przywożona lawetami zza granicy i nie potrafi jeździć o własnych siłach. Ile wart? Tyle ile waży czyli 50gr za kg :D.

Gość • Sobota [23.05.2020, 11:00:23] • [IP: 5.60.47.*]

BMW pewnie w Dieslu znany temat ze dochodzi tam do samozapłonu

Oglądasz 1-25 z 60
■ W środę. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z uwagi na prowadzoną modernizację sieci wodociągowej, w środę 27 maja 2020r., w godzinach od 8.00 do 12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Grottgera ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■