POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.05.2020, 18:18:22] • Świnoujście

Trudna przeprawa promem

Trudna przeprawa promem

fot. Czytelnik

Ograniczenia wprowadzone na promie oburzyły naszą Czytelniczkę. Nie ma gdzie pójść za potrzebą ani schronić się przed chłodem. Winny? Koronawirus?

Dlaczego są zamknięte toalety na promie Bielik i w budynku przy przeprawach? – za pośrednictwem naszego portalu pyta Żeglugę Świnoujską nasza Czytelniczka. – Dlaczego nie wpuszczacie ludzi do pomieszczeń, aby mieszkańcy mogli się schować w chłodne noce i przeczekać kilkanaście minut na dopłynięcie promu na drugi brzeg wyspy?

Trudna przeprawa promem

fot. Czytelnik

- Wyłączenie określonych stref dostępnych dla pasażerów na przeprawie i promach zostało wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo przewożonych osób oraz załóg promów w związku z wprowadzonym stanem epidemii na terenie naszego kraju - odpowiada Żegluga Świnoujska. - W miarę poprawy sytuacji i spadku zagrożenia stopniowo będzie przywracane dotychczasowe funkcjonowanie stref dostępnych dla pasażerów.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 67, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 67

Gość • Poniedziałek [25.05.2020, 19:01:10] • [IP: 5.172.236.***]

Do tego co ozięble myśli. Npromach są toalety ale nie publiczne, są na wyposarzeniu jednostki i podlegają pod przepisy morskie. Marynarzy słodkiej wody, mop do łapy, czas ucieka. Zrobią promy to za cięszką waszą pracę pozwalniają wszystkich. Tylko pyskować umienie z nydów i hejtujecie w pracy. 37.47.175

Gość • Poniedziałek [25.05.2020, 15:40:31] • [IP: 178.238.247.***]

Tam są marynarze zatrudnieni? Chyba po błyskawicznym kursie, to.niech sprzątają. Prawdziwych marynarzy z wykształceniem w tym kierunku na palcach możesz policzyć?

Gość • Poniedziałek [25.05.2020, 12:47:30] • [IP: 37.47.175.*]

Po pierwsze od kiedy marynarz sprząta publiczne toalety jest pokładowcem a co za tym idzie to jego praca jest na pokładzie a nie sprzątanie publicznych toalet. Marynarze nie mają książeczki Saneidowskiej gdzie jest wymagana przy sprzątaniu takiego przybytku jak szalet publiczny. To i tak wam udostępniają toalety a wogule prawnie nie powinni tego robić. Na promie powinnien być zatrudniona osoba z zewnątrz z papieramiorskimi i odpowiednią książeczka Sane pisowską. Tyle w temacie. A pieniaczą radzę poczytać w przepisach kto defektów i z jakimi papierami może sprzątać toalety. Żegnam ozięble.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 21:53:49] • [IP: 37.248.157.***]

Wpis czytelnika który sugeruje czytelniczce zakładać pampersa jest niesmaczny tobie wielki mędrcu pouczający innych życzę abyś go nosił i przepływając promem poprostu zrobił do niego kupę zobaczysz jak fajnie i wiesz co jestem pewna że pożałuje cię kilku ludzi areszta podobnych do ciebie zrobi tobie fotki albo nagra filmik jak to teraz robią i nazwie go śmierdziel na promie

Gość • Niedziela [24.05.2020, 21:44:45] • [IP: 37.248.157.***]

A kto wziął w ajencję toalety płatne przed promem bo akurat wtedy zamknęli na promie interesujące

Gość • Niedziela [24.05.2020, 20:24:12] • [IP: 83.137.6.***]

PIES NASRAŁ KLOCKA NA POKŁADZIE Z RANA, WRACAŁEM PO POŁUDNIU DALEJ GÓWNO LEŻAŁO TROCHĘ JUŻ ROZDEPTANE. TYLE GODZIN I NIE UPRZĄTNĄĆ? ŚRODA 20.05.2020R.

So • Niedziela [24.05.2020, 20:23:02] • [IP: 194.4.60.***]

Chcielibyśmy przyjechać do Świnoujścia w najbliższy weekend. Martwi mnie jednak długi okres oczekiwania na prom. Jak to wygląda na ten moment? Czy faktycznie jest tłoczno i trzeba długo czekać?

Gość • Niedziela [24.05.2020, 18:24:08] • [IP: 5.172.255.**]

Do 31.1.158 z 07:26:12: idiota... !

Gość • Niedziela [24.05.2020, 17:42:58] • [IP: 176.221.122.***]

Przecież od chyba dwóch miesięcy tak jest. To chyba jaka turystyka że dopiero teraz zauważyła

Gość • Niedziela [24.05.2020, 17:14:00] • [IP: 83.137.6.***]

NA ŻĄDANIE AUTOBUS SIĘ ZATRZYMA ZA POTRZEBĄ A PROM? MAMY SZCZAĆ I SRAĆ ZA BURTĘ?

Gość • Niedziela [24.05.2020, 17:06:19] • [IP: 176.221.122.**]

PROPONUJĘ JAKIEMUŚ TREPOWI KLOCKA NA MOSTKU POSTAWIĆ MORZE SIĘ OBUDZĄ LENIE ŚMIERDZĄCE

Gość • Niedziela [24.05.2020, 16:51:56] • [IP: 164.127.120.**]

15:51• 5.173.20.*** Ograniczona głowo, na wzór PRL-owskiej filozofii redukująca wszystko wg założonej z góry ideologii egoizmu i bierności firmowej - ja miałem kogoś bliskiego z chorą wątrobą i nigdy ta osoba nie jeździła busami i autobusami, tylko wybierała POCIĄG. Tak żyją ludzie chorzy, tak często wybierają rodzice z dziećmi! Pożałowania godny jest twój redukcjonizm w stylu peerelowskim że" jak jest zima to jest zimno" (scenka z komedii, gdy odpowiedzialny za ogrzewanie domów tak zareagował na pretensje mieszkańców). I drugi punkt tego problemu: sporo ludzi z kłopotami zdrowotnymi wybiera np.taksówki, które szybko ich dowożą lub kierowców z rodziny.(Ciekawym tematem przy tej okazji jawi się idiotyzm tras autobusów w Ś-ciu, tzw. okrężnych, gdzie do punktu odległego o 1, 5 km trzeba jechać 20 minut). ...A innego promu nikt nie może wybrać, łódką rodzinną przepłynąć też nie.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 16:35:41] • [IP: 178.238.247.***]

Wymontować kibel, zrobić tam magazynek, a reszta srać, szczać za burte dupska wystawiać, w razie potrzeby i po kłopocie 😂😂😂

Gość • Niedziela [24.05.2020, 16:23:22] • [IP: 176.221.123.***]

Ciekawe czy w sprawie kibli w autobusach, które jadą często o wiele dłużej niż prom płynie razem z załadunkiem i rozładunkiem czytelniczka zwróciła się do komunikacji miejskiej, hahaha. A tak btw, jak ktoś nie może wytrzymać to może sobie pieluche założyć albo nie wychodzić z domu a nie marudzić i szukać dziury w całym. Ciekawe gdyby nie było w ogóle WC na promie to czy byłaby tak afera sraczowa. I sikać w domu przed wyjściem, nie oszczędzac na wodzie i domestosie, wtedy problem się rozwiąże

Gość • Niedziela [24.05.2020, 15:51:55] • [IP: 5.173.20.***]

Dla gościa Gość • Niedziela [24.05.2020, 09:12:57] • [IP: 188.147.51.**] jedzie pan busem do Szczecina ponad 1, 30 h a nawet dłużej czy nawet autobusem do miedzyzdroi i też nie ma w autobusie toalety i jakoś ludzie wytrzymoja nagle na promie potrzebna jest toaleta moim zdaniem powinne być zamknięte już na stałe

Gość • Niedziela [24.05.2020, 14:37:52] • [IP: 176.221.123.***]

Świnoujście - Rzeczpospolita zasrana, Rozumie epidemia to znaczy że nikt nie ma potrzeby do toalety. Znajdzie się kiedyś taki co narobi Kapitanowi promu na most /bo nie ma gdzie / albo prezydentowi w gabinecie to może przejrzą na oczy że Świnoujście to sanitarna pustynia. Wszystkie toalety w mieście pozamykane. Jak długo jeszcze to będzie trwać. Troszeczkę zdrowego rozsądku a tego w Świnoujściu brakuje.

debata zatkana,EGO płynie • Niedziela [24.05.2020, 14:34:00] • [IP: 164.127.120.**]

Temat sprawił, że debata się zatkała i szambo dotąd skrywanego chamstwa i egoizmu, niezdolności do empatii tak gwałtownie wypłynęło. Publikę tu piszącą można podzielić na 1) ludzi z mentalnością PRL-owską lub jej dziedziców (przejęli od rodziców, dziadków) - dla nich pasażerowie to bydło przewoźne, a WC to luksus, 2) egoistów wszystko mierzących sobą - czyli jeśli taki egoista zawór w majtkach ma szczelny, biegunkę ma z dala od promów, np. w sob.-niedzielne noce - to nie widzi problemu ludzi chorych, rodziców z dziećmi, itp. Ogólnie: promy to najwęższa" arteria" miasta, gdzie dziennie przepływają tysiące ludzi, w dodatku arteria wyjątkowo reprezentacyjna, gromadząca na pokładzie ludzi biednych, chorych, ale i zdrowych oraz bogatych, z miasta, ale i z głębi Polski, nawet spoza kraju, wręcz antypodów Ziemi (marynarze). Jeśli na tym chybotliwym skrawku miasta jego szefostwo zatrudnia czasem nawet ludzi prymitywnych i nie ma żadnych ambicji rozwijania firmy, bo ta jest monopolistką - to kompromituje CAŁE MIASTO.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:52:23] • [IP: 5.173.9.***]

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:09:17] • [IP: 178.238.247.***] masz gościu rację sami rolnicy z Karsiborza pływają nie ma nikogo po szkole morskiej 😂😂😂

Gość • Niedziela [24.05.2020, 13:06:54] • [IP: 83.137.6.***]

MARYNARZ NA PROMIE CZY STATKU MA W OBOWIĄZEK SRACZ TEŻ SPRZĄTAĆ NAWET PUBLICZNIE UDOSTĘPNIANY. JAKOŚ U OBCYCH ARMATORÓW NIE MAJĄ Z TYM PROBLEMU TYLKO NA PROMACH PRZEPRAWY. SKORO PASAŻEROM MOŻNA ZAMKNĄĆ WC NA KLUCZ TO PROPONUJE TEŻ ZAMKNĄĆ ZAŁODZE WC MAJĄ CZAS WYSRAĆ SIĘ W TOALECIE NA LĄDZIE. WIELCY MARYNARZE CO MORZE WIDZĄ Z PLAŻY ZABRAĆ IM DODATEK MORSKI OBNIŻYĆ PENSJE ZA NIE DOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW OD RAZU PO PANDEMII BĘDZIE PORZĄDEK. WIADOMO ZE KAŻDY KTO MOŻE UNIKA TOALET PUBLICZNYCH W POLSCE.

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:52:44] • [IP: 37.47.139.**]

Szanowni Państwo! Czy gdzieś jest napisane, że dorosła osoba nie mogła skorzystać z toalety?? Czy kogoś z Was nie zastanowił fakt, że owa czytelniczka mogła potrzebować owej toalety dla dziecka, które nie ma pieluchy, a które poczuło potrzebę?? Już taka znieczulica panuje wśród społeczeństwa?? Ważne jest ile razy ktoś skorzystał z toalety a ile razy nie. Brak słów...

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:30:01] • [IP: 5.173.139.**]

To wszystko ściema

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:14:24] • [IP: 176.221.123.**]

37.47.129 marynarz zs nie ma obowiązku sprzątać sracza publicznego :)

Gość • Niedziela [24.05.2020, 11:09:17] • [IP: 178.238.247.***]

Do godz. 4.02. 33 Jak mi! Robić.porządki z promiarzami, to mam pytanie do Pana Dyrektora Żeglugi. Ilu tam pływa prawdziwych marynarzy ? Tych co choćby skończyli Szkołę w tym kierunku, mówimy tu o naszej kolebce Morskiej ? Takie dzieciaki nie mają szansy na prace w swoim zawodzie zgodnie z wykształceniem. MIejsca pracy są zajęte przez pseudo marynarzy po znajomości. I taki bez odpowiedniego wykształcenia, staje się marynarzem z racji pracy w Żegludze po kursie masakra.TO nie prywatny falwork, By tylko znajomi pracowali.

GośćJAR • Niedziela [24.05.2020, 10:56:19] • [IP: 94.254.238.***]

To co jest normą czy to w Urzędzie, barze itp. to jest czystość i dostępność toalet, to jest problem na promach! Gdyby zarządzanie promów oddać w prywatne ręce, to problem zniknie z dnia na dzień. Kolejki również znikną!

Gość • Niedziela [24.05.2020, 10:44:23] • [IP: 31.0.66.**]

Tak tylko tym na górze ciepło w dupe i tym co wpuszczają często wracam puznym wieczorem gdy jest juz bardzo zimno i szczerze to mimo zmeczenia bardziej mnie dobija ze zmarzne na promie jak. ... Mogli by otwierac chociaz wieczorami ale na promach od zawsze kazdy huj na swój stój

Oglądasz 1-25 z 67
■ W środę. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z uwagi na prowadzoną modernizację sieci wodociągowej, w środę 27 maja 2020r., w godzinach od 8.00 do 12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Grottgera ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■