POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.05.2020, 00:21:34] • Świnoujście

Black out w Kauflandzie spowodował ewakuację ludzi

Black out w Kauflandzie spowodował ewakuację ludzi

fot. Sławomir Ryfczyński

Pojawienie się w czwartkowy wieczór wozów strażackich na sygnałach nie oznaczało tym razem alarmu pożarowego. Ewakuację największego świnoujskiego marketu trzeba było przeprowadzić z powodu przerwy w zasilaniu sklepu.

Ciemność spowiła halę sklepu przed godziną 22.00. W tej sytuacji kierownictwo zdecydowało zarządzić ewakuację do czasu przywrócenie zasilania. Aby bezpiecznie wyprowadzić ludzi, potrzeba było profesjonalnego zabezpieczenia.

Black out w Kauflandzie spowodował ewakuację ludzi

fot. Sławomir Ryfczyński

W takiej sytuacji niezastąpiona jest pomoc strażaków. Już po 5 minutach na miejscu pojawiły się wozy PSP. Ewakuacja przebiegła sprawnie. Na szczęście dla klientów, awaria zasilania nie okazała się poważna. W piątek i sobotę Kaufland pracował normalnie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Świadek • Wtorek [02.06.2020, 11:26:46] • [IP: 185.210.38.**]

Zrobiło się bardzo ciemno. Ludzie wspomagali się latarkami w telefonach. Załoga sklepu kazała zostawić koszyki i wyjść ze sklepu. Ciekawostka!! Co się stał z monetami pozostawionymi w koszykach ? Sprzedawcy nie oddali. Straciłem czas i pieniądze i nic nie kupiłem. Kaufland - szczyt bezczelności.

Gość • Poniedziałek [01.06.2020, 09:37:39] • [IP: 176.221.123.**]

Dwa proste słowa po angielsku a małe gamowniowate polaczki histerii dostali.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 22:21:52] • [IP: 87.78.224.**]

Ty 123...co za blazen ciebie splodzil.Juz na sali porodowej na lampe skoczyles. Wiec wycisz sie debilu.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 20:39:24] • [IP: 178.238.253.***]

Jakim taśmociągu?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 20:15:27] • [IP: 176.221.122.***]

PSP powinna sprawdzić czy mają ważne przeglądy instalacji elektrycznej.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 16:43:31] • [IP: 176.221.122.***]

Nagła, poważna awaria systemu elektroenergetycznego powodująca dłuższą przerwę w dostawie energii (czego skutkiem jest m.in. wygaśnięcie oświetlenia) na znacznym obszarze nazywana jest blackoutem. W Kauflandzie pierdolnął bezpiecznik i nie było prądu a nie żaden Black Out.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 13:53:50] • [IP: 77.252.46.**]

Czy psychologom udało się dotrzeć do ludzi, którzy utknęli na tym taśmociągu?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 13:49:54] • [IP: 176.221.123.***]

Autor tak napisał bo jeszcze siedział w Niemieckich czterech literach. Dziwię się dlaczego Polacy tam lezą towar jest taki sam jak w innych placówkach, tylko trochę droższy, a jak przeterminowany, to lepiej odświeżony A Polacy myślą że Niemieckie to lepsze. Tylko że towar jest Polski.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 12:30:24] • [IP: 37.7.65.***]

nie po polskiemu, bo my wsio amerykańce ;)

Gość • Niedziela [31.05.2020, 11:45:26] • [IP: 176.221.123.***]

zawsze Straż Państwowa czy ochotnicza i wojskowa muszą brac udział w Akcji To ich obowiazek

Gość • Niedziela [31.05.2020, 11:19:08] • [IP: 176.221.123.**]

Nie można po polsku. Dbajmy o nasz język.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 11:05:21] • [IP: 80.153.7.***]

Dlaczego nie piszecie po polsku?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 10:22:05] • [IP: 31.11.128.***]

Nieudany sklep z drozyzna spozywcza, nie zawsze swieza.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 10:18:19] • [IP: 178.238.247.***]

Dlaczego tylko 4 wozy a nie 10 ?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 10:09:34] • [IP: 77.252.46.**]

A co z ludźmi, którzy utknęli na tym taśmociągu?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 10:08:35] • [IP: 77.252.46.**]

A po co przyjechała straż pożarna?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 09:44:57] • [IP: 83.137.6.***]

BEZPIECZNIKI PIZG... I PROSZĘ AKCJA NA MAX. CIEKAWE CZY ŻARCIE CO SZLAK TRAFIŁ PONOWNIE PRZEMYJĄ I SPRZEDADZĄ JAK NIC SIĘ NIE STAŁO. TO ONI NIE MAJA AGREGATÓW?

Gość • Niedziela [31.05.2020, 09:04:43] • [IP: 5.173.158.***]

A co z piątkiem? W końcu był czynny sklep czy nie

Gość • Niedziela [31.05.2020, 09:03:05] • [IP: 5.174.135.*]

a wystarczy zamontowac lampy awaryjne led ktore swieca bez pradu do 30 minut bo odcieciu zasilania.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 08:57:31] • [IP: 178.238.252.**]

Zdarza się, dobrze, że skończyło się bez strat.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 08:44:53] • [IP: 205.201.55.**]

Black out...? Nie można po polsku?? Nie każdy musi znać angielski, no chyba że autor nie zna polskiego odpowiednika 🤪

Gość • Niedziela [31.05.2020, 07:26:08] • [IP: 176.221.123.**]

Black out ?? A my gdzie mieszkamy? W Polsce ? Jeżeli już nie używamy polskiego słownictwa to może wypadałoby pisać poprawnie w obcym języku.

Gość • Niedziela [31.05.2020, 06:55:01] • [IP: 37.47.184.**]

Hahaha macię słabe informacje. A Kaufland już w piątek był otwarty

Gość • Niedziela [31.05.2020, 01:44:55] • [IP: 176.221.113.**]

Ten sklep jest do likwidacji.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■