POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.06.2020, 22:02:23] • Świnoujście

Parking wrogi autobusom

Parking wrogi autobusom

fot. iswinoujscie.pl

Parking przy ulicy Legionów nie dla każdego. Świeżo oddany do użytku, parking wymaga od kierowców autobusów cyrkowych umiejętności. Jak twierdzą świadkowie, autobusy próbujące wjechać i zaparkować na parkingu muszą wielokrotnie nawracać i długo manewrować aby zmieścić się w parkingowy wjazd, nie niszcząc przy tym bramki wjazdowej i lampy. Blokując na długo jezdnię.

Kto wymyśla takie atrakcje dla przyjezdnych? Parkingi w Świnoujściu to drażliwy temat i kierowcy przyjeżdżający nad morze długo będą pamiętać zatłoczone miasto i brak miejsc parkingowych.

Parking wrogi autobusom

fot. iswinoujscie.pl

Początkowo, nieczynny pusty parking był przez kilka miesięcy oświetlony, ale teraz kiedy został otworzony, jest nieoświetlony.

Parking wrogi autobusom

fot. iswinoujscie.pl

Ciekawe kto w urzędzie miejskim zadbał w tym przypadku, o kolejne ekstremalne wrażenia dla turystów?

Parking wrogi autobusom

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Wtorek [30.06.2020, 14:27:57] • [IP: 88.218.255.***]

A ja widziałem jak dwa niemieckie autokary tam wjeżdżały bez większych problemów - co prawda jechały od strony lasu ale nie chcecie chyba powiedzieć, że Niemcy są lepszymi kierowcami od nas, narodu wybranego :)

Gość • Wtorek [30.06.2020, 07:55:22] • [IP: 178.235.147.***]

Ludzie co się czepiacie projektanta parkingu. Założenia były od początku jasne, kierowcy którym uda się wjechać, będą parkowali a którzy nie wjadą nie będą parkować, więc proszę nie robić z tego zagadnienia, na tym odcinku.

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 15:58:58] • [IP: 185.220.101.***]

Wejdzie kolejna firma i poprawi:)

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 11:52:24] • [IP: 37.47.138.***]

No czego chcecie, Miłościwie Nam Panujący robił za instruktora nauki jazdy ale osobówek, nie autobusów.

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 10:39:23] • [IP: 37.47.133.***]

wsapaniala inwestcja przezorny projektant

ROY • Poniedziałek [29.06.2020, 09:50:30] • [IP: 83.23.222.**]

Pewnego pięknego dzionka podjęliśmy próbę wjazdu z kursantem na ten" parking", jest to trudne ale wykonalne zwłaszcza jadą od Listopada, od Maka jest łatwiej ale kto turystycznym autobusem o długości 15m za 1mln euro będzie się gimnastykował tracąc czas i ryzykując uszkodzenie pojazdu jadą od lasu, skrzyżowanie Wojska z Listopada też nie daje szans na poprawny manewr przy lewoskręcie

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 09:34:35] • [IP: 176.221.123.**]

Ktoś kiedyś próbował michalską przegadać ze sie pomylia albo żle zrobiła??Nie?? To życzę powodzenia.

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 09:12:15] • [IP: 37.47.152.**]

Bo to nie parking dla autokarow tylko dla malych busikow. Widac dla niektorych to zbyt trudne by to pojac

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 08:44:28] • [IP: 176.221.122.***]

Pofalowana Woj.Pol.z kałużami po deszczu już przeszła odbiór techniczny?Na promenadzie" historycznej"jeziora! Odpływy nie funkcjonują, albo kąty nachylenia są niewłaściwe.Radosna twórczość kwitnie w najlepsze! Tylko buble utrudniają życie!

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 07:11:05] • [IP: 167.114.118.*]

Michalska jak zawsze daje czadu...

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 06:56:52] • [IP: 5.172.236.**]

To jest niebieskie Świnoujście hotelarzy i urzędników.

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 06:53:03] • [IP: 46.231.56.**]

ach te urzędasy nic nie potrafią dobrze zrobić...ale chwalić się co to oni dla Świnoujścia zrobili to tak...paproki...

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 06:50:06] • [IP: 83.20.225.***]

Przecież wiadomo: kto to wymyślił, kto zrobił czy kto odebrał. Po co ciągle raczyć społeczeństwo takim pierdolamento. Powinniśmy być informowani jakie konsekwencje ponieśli odpowiedzialni. Bez kar dla takich, rujnujemy nasz kraj!!

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 06:33:11] • [IP: 176.221.122.***]

No I mamy kolejny niewpal za ciezikie pieniadze...Ile jeszcze takich bubli?rece opadaja na taka niegospodarnosc...

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 06:29:59] • [IP: 31.60.23.**]

takiego projektanta powinno sie podac do sadu i zaskarzyc o odszkodowanie. Tak to jest jak nieuki koncza studia

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 05:10:29] • [IP: 37.248.209.***]

Też stałem w korku bo autokar nie mógł wjechać i nic dziwnego ten wjazd pilnie do przeróbki.Wstyd dla projektanta Absurd drogowy nr 1.

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 02:08:43] • [IP: 176.221.122.**]

TVN ABSURDY DROGOWE

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 01:51:57] • [IP: 89.151.38.***]

Brawo urzędnicy! Nagroda złotego dzbana za kompetencje... Tak wyglądają wasze" inwestycje". Szkoda tylko, że nie płacicie za wasze pomysły ze swojej kieszeni...

Gość • Niedziela [28.06.2020, 22:45:58] • [IP: 157.25.45.***]

Kto to projektował, ktoś kto nie ma prawa jazdy i ten co to odbierał również.Gratulacje.

Gość • Niedziela [28.06.2020, 22:26:03] • [IP: 176.221.123.***]

A jeszcze lepiej znak który informuje o parkingu stoi tuż przy wysepce a od tylnych kół do końca autokaru jest ok 4 metry wobec tego autokary musiały by stać w połowie parkingu moje Gratulacje dla wykonawców

Gość • Niedziela [28.06.2020, 22:21:47] • [IP: 94.254.239.**]

Co za zajaob to Gów...o odebrał ?

Gość • Niedziela [28.06.2020, 22:20:43] • [IP: 176.221.122.**]

Biletomaty czytaj bramki powinny być dużo głębiej, chyba że to parking tylko dla osobówek.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■