iswinoujscie.pl • Wtorek [12.09.2017, 08:46:24] • Świnoujście

Śmierć w szalecie miejskim. Nie żyje 87- letni mężczyzna

Śmierć w szalecie miejskim. Nie żyje 87- letni mężczyzna

fot. Agnieszka Puszcz

Piątkowe deszczowe popołudnie. Przed miejską toaletą publiczną pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Przechodnie zastanawiają się, co mogło się stać w szalecie miejskim. Może doszło do jakiejś bójki? pytają podenerwowani przechodnie. Jako pierwsi na miejscu pojawiają się ratownicy medyczni. Niestety okazuje się, że na pomoc jest już za późno. 87- latek nie żyje.

Jak podaje świnoujska policja, mężczyzna zszedł ze schodów, a następnie osunął się na ziemię. Funkcjonariusze nie stwierdzili udziału osób trzech.

- W piątek, około godziny 16.30 interweniowaliśmy w miejskiej toalecie przy ulicy Bema, gdzie zgłoszono zgon mężczyzny. Ustaliliśmy, że 60-letnia mieszkanka Świnoujścia weszła do obiektu wspólnie ze swoim 87--letnim ojcem i po zejściu ze schodów mężczyzna nagle osunął się na ziemię. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ponieważ nie stwierdzono udziału osób trzecich, odstąpiliśmy od dalszych czynności, a na miejsce przybyła firma pogrzebowa, która zabezpieczyła zwłoki - mówi asp. sztab. Beata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

Źródło: http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/50630/