iswinoujscie.pl • Wtorek [04.12.2018, 07:29:25] • Polska

Uniwersalny sprzęt na każdą porę roku - zamiatarka Handy ZHZ60L

Uniwersalny sprzęt na każdą porę roku - zamiatarka Handy ZHZ60L

fot. Organizator

Otoczenie domu, tereny wokół osiedli mieszkaniowych i miejsca publiczne wymagają regularnych porządków. Spadające liście, zalegający piach i pył, a zimą śnieg, to nie lada wyzwanie dla właścicieli posesji i zarządzających danym terenem. Ręczne zamiatanie i odśnieżanie to ciężka praca, którą możemy sobie znacząco ułatwić!

Zamiatarka Handy ZHZ60L to uniwersalne urządzenie, które dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe elementy poradzi sobie zarówno ze sprzątaniem chodników i alejek, jak również z odśnieżaniem. Silnik spalinowy uznanego producenta, szeroka szczotka i wszechstronność pozwolą na wykorzystanie jej o każdej porze roku.

Wydajne zamiatanie
Zamiatarka Handy ZHZ60L wyposażona jest w silnik spalinowy o pojemności 163 cm3 i 3-biegową skrzynię biegów (3 do przodu, 1 do tyłu). Zarówno jednostka napędowa, jak i szczotka o szerokości 60 cm i średnicy 35 cm sprawiają, że praca na dużych powierzchniach nie będzie wyzwaniem. Urządzenie doskonale sprawdzi się przy zamiataniu różnego rodzaju nawierzchni - kostki brukowej, czy też betonu i asfaltu. Podczas wiosennych porządków urządzenie ułatwi nam sprzątnięcie zalegającego piachu, natomiast jesienią, dzięki niemu bez trudu posprzątamy opadłe liście i trawę z ostatniego koszenia. Znacznym usprawnieniem jest możliwość rozbudowy zamiatarki o praktyczny pojemnik zbierający, do którego trafią wszystkie zanieczyszczenia.

Uniwersalne rozwiązanie
Zamiatarka od firmy Krysiak to urządzenie, które wykorzystamy również zimą - lekki śnieg nie będzie stanowił dla niej wyzwania. Wbudowana szczotka z łatwością poradzi sobie z warstwą świeżego puchu, dzięki czemu nie musimy inwestować w dodatkowe maszyny. Jeśli śniegu będzie więcej, zamiatarkę można dodatkowo wyposażyć w pług, montowany przed szczotką lub zamieniając standardową szczotkę na odśnieżarkę wirnikową (50 cm szerokości roboczej) z kominem wyrzutowym. Znacząco rozszerza to możliwości zastosowania urządzenia, które zmienia się w pełnoprawny sprzęt do odśnieżania nawet w górskim terenie. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zamontowania łańcuchów na koła, co sprawi, że praca będzie jeszcze lżejsza.


Specyfikacja techniczna:
silnik Loncin
pojemność: 163 cm3
szerokość robocza:60 cm
średnica szczotki: 35 cm
skrzynia 3-biegowa: 3 do przodu, 1 do tyłu
prędkość szczotki: stała
Cena: 1995,00 zł

Źródło: http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/57444/