iswinoujscie.pl • Poniedziałek [04.02.2019, 13:06:19] • Polska

„Spełniam swoje marzenia - moja pierwsza książka”

„Spełniam swoje marzenia - moja pierwsza książka”

fot. internet

Gdyby dwa lata temu ktoś mi powiedział, że napiszę książkę, rzekłbym: „żart, to niemożliwe". Jednakże dziś dzięki swojej ciężkiej pracy i zmianom, które zachodzą w każdym z nas oraz każdego dnia, spełniłem swoje Marzenie i właśnie jestem w trakcie jego definitywnej realizacji.

Nazywam się Tomasz Świerczyński.

Książka jest już właściwie gotowa, jednak wymaga jeszcze profesjonalnego opracowania redakcyjnego i korekty. Na drodze do wydania napotkałem co prawda niewielkie przeszkody, ale cóż by było warte życie, gdyby nie takie mobilizujące mnie błahostki. Wierzę, że i z nimi się uporam.

Dzięki portalowi PolakPotrafi.pl i osobom dobrej woli, każdy z nas może spełnić swoje najskrytsze marzenia i wyśnione cele. To właśnie na platformie PolakPotrafi.pl wszyscy, którzy mają ciekawy pomysł, mogą go zrealizować poprzez publiczną zbiórkę pieniędzy.

Dlaczego to piszę? Chciałbym wszystkich na świecie poinformować, że to co nam się wydawało kiedyś niemożliwe, może stać się namacalne i realne, a może nawet dobitniej: naszym najszlachetniejszym obowiązkiem wobec wszechświata jest spełniać swoje Marzenia.

Link do mojego projektu - polakpotrafi.pl/projekt/spelniam-marzenie-ksiazka

Źródło: http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/58309/