iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.03.2019, 18:04:50] • Świnoujście

Dzień Spa na Dzień Kobiet

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Święto Kobiet, które w tym roku wypadło w powszedni piątek to nie był najlepszy czas dla świętowania dla naszych zapracowanych Pań. Dlatego też organizatorzy części imprez zdecydowali się zaproponować termin sobotni. Tak też stało się w hotelu Trzy Wyspy gdzie impreza odbywała się specjalna edycja imprezy pod nazwą Day Spa. Dlaczego ta sobota w spa była szczególna? Ano dlatego, że dla pań przygotowano szereg atrakcji zdrowotnych i kulinarnych, a dochód z całego dnia przeznaczony dla Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi „Anna". Z samych tylko biletów dla Stowarzyszenia organizatorzy zebrali dla świnoujskich Amazonek kwotę6478 złotych!

Przybywające panie witała ( także-w zdecydowanej większości) żeńska załoga ośrodka. Drinki,pyszne przekąski, słodkie desery... Taka oprawa spotkania służyła integracji, wzajemnemu poznaniu, rozmowom, nie tylko o tzw „babskich sprawach". Rozkosze podniebienia były tu jednak tylko dodatkiem do zasadniczego dania. A tym najważniejszym-otwarte szeroko gabinety strefy spa.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Panie mogły skorzystać ze zdrowotnych kąpieli. Kto nie chciał zanurzyć się w całości miał okazję ulżyć zmęczonym stopom w wodnych wirówkach.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Dzień Spa okazji Dnia Kobiet utrzymał w pełnej gotowości fachowców masażu, fizykoterapeutów.

Źródło: http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/58919/