iswinoujscie.pl • Sobota [07.09.2019, 22:48:30] • Świnoujście

Mężczyzna zatruł się oparami rozpuszczalnika

Mężczyzna zatruł się oparami rozpuszczalnika

fot. iswinoujscie.pl

W jednym z budynków przy ulicy Grunwaldzkiej miała miejsce spektakularna akcja -żeby dostać się do poszkodowanego, strażacy musieli wejść przez balkon. W mieszkaniu był nieprzytomny mężczyzna, przy nim leżała pusta butelka.

Po godzinie 14.00 przed jeden z budynków przy ulicy Grunwaldzkiej zajechały straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego. Wezwanie mówiło o mężczyźnie przebywającym w swoim mieszkaniu. Nie można było nawiązać z nim kontaktu, więc strażacy weszli przez balkon.

Przy nieprzytomnym 43-latku znaleziono pustą butelkę, najprawdopodobniej po chloroformie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Mężczyzna zatruł się oparami rozpuszczalnika

fot. iswinoujscie.pl

-Wezwanie dotyczyło 43-letniego mężczyzny, który miał zatruć się rozpuszczalnikiem (prawdopodobnie jego oparami). Na miejsce natychmiast wysłano zespół ratownictwa medycznego, który zastał nieprzytomnego pacjenta. Mężczyzna oddychał samodzielnie. Został zabezpieczony i przewieziony do szpitala- informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Źródło: http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/61889/