POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.05.2011, 20:39:57] • Świnoujście

Wpadł po raz kolejny. Policjanci znaleźli u niego narkotyki

Wpadł po raz kolejny. Policjanci znaleźli u niego narkotyki

fot. Policja

W wtorek (17.05) świnoujscy funkcjonariusze policji zatrzymali mieszkańca Świnoujścia, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki. Mężczyzna był już karany. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego Bartłomieja K., który w swoim mieszkaniu posiadał znaczną ilość środków narkotycznych.

- W mieszkaniu mężczyzny znaleziono prawie 20 gramów marihuany, ok. 30 gramów amfetaminy, 6 pakietów z pustymi woreczkami z zapięciem strunowym oraz wagę elektroniczną – informuje sierż. Dorota Małysa z KMP w Świnoujściu.

36-letni Bartłomiej K. był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu 8 lat więzienia.


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Środa [18.05.2011, 20:51:07] • [IP: 92.42.116.***]

Kretyn.

Piecokles • Środa [18.05.2011, 20:53:27] • [IP: 83.21.224.***]

A tytoń też posiadał? Bo to też środek narkotyczny...

Żarówka • Środa [18.05.2011, 21:30:23] • [IP: 80.245.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [18.05.2011, 21:55:09] • [IP: 89.79.175.**]

Zabawne, że grozi mu taka sama kara jak temu co ukradł kosmetyki z netto o wartości 255 zł ;)

Gość • Środa [18.05.2011, 22:17:20] • [IP: 92.42.114.***]

łaaaa wielkie osiągnięcie zajmijcie się prawdziwymi bandytami ŻENADA

Ryju • Czwartek [19.05.2011, 02:21:34] • [IP: 178.238.252.***]

A co jest w tych woreczkach?szuwary czy wodorosty ?

Gość • Czwartek [19.05.2011, 08:17:02] • [IP: 46.204.97.**]

wreszcie i jemu sie dostanie zwykle podpieprzal ktoregos z kolesi po fachu i go puszczali

Gość • Czwartek [19.05.2011, 08:53:23] • [IP: 217.97.199.**]

zaraz znow kogos sprzeda i znow wyjdzie...

Gość • Czwartek [19.05.2011, 09:15:57] • [IP: 217.97.193.**]

masz papier na to ze podpieprzal ?czy tylko tak piszesz by pisac?

Gość • Czwartek [19.05.2011, 10:07:05] • [IP: 93.94.186.***]

ale ilości tyle to się kurzu na szafce zbiera

Gość • Czwartek [19.05.2011, 10:44:33] • [IP: 92.42.116.***]

Nie zapominajcie o etanolu to tez środek narkotyczny !!

Gość • Czwartek [19.05.2011, 10:45:18] • [IP: 93.94.184.***]

Coś liche te sztuki. To chyba sztuczki.

Gość • Czwartek [19.05.2011, 11:28:04] • [IP: 217.97.199.**]

mam oczy i papier mi nie potrzebny, gołym okiem widac, ze sypie...

wodnik szuwarek • Czwartek [19.05.2011, 11:50:11] • [IP: 80.54.123.**]

ta parowa na papier nie dawala no moze za pierwszym drugim razem a tak to w oczy podpierdalal na zywca a po 10 tym razie smial twierdzic ze to jego podpierdalaja a to chyba juz ze 20sty

można.... • Czwartek [19.05.2011, 13:27:34] • [IP: 83.21.9.**]

hahah Pająk ty Idioty ty masz szyba wadę w rodzoną jestes głupszy niż ustawa to przewiduje a i tak zaraz wyskoczy współpraca hahahah

Gość • Czwartek [19.05.2011, 13:54:33] • [IP: 80.54.123.***]

stary a głupi, a pracę mu oferowano i to nie za małą kasę, ale wolał to - stary głupi chłop, szkoda słów.

Gość • Czwartek [19.05.2011, 15:25:17] • [IP: 79.162.23.***]

a juz mial takiego fajnego klada i powoli sie dorabial zeby mu zbieznosc nustawic bo kolko latalo a ze kazdy go zna to co jak to na wyspie kazdy wie co kto i jak :}

Gość • Czwartek [19.05.2011, 17:30:30] • [IP: 83.9.0.***]

3m sie bratkuu jestesmy z toba !! JP

Gość • Czwartek [19.05.2011, 20:15:15] • [IP: 80.202.238.***]

ale zenada ta nasza policja nadaje sie tylko do tego zeby wystawiac mandaty albo pilnowac mi auta co to za ilosc niema sie czyms chwalic chlopak chcial dorobic bo najwiecej to w rzadzie kradna a my mlodzi szukamy przyszlosci a jak sie jej niema to sie robi co sie ma nara naszym psom na jajka z nimi

Gość • Czwartek [19.05.2011, 22:27:38] • [IP: 217.97.193.**]

wyszedl juz na wolnosc

Gość • Piątek [20.05.2011, 01:12:27] • [IP: 192.168.137.***]

i bardzo dobrze baranowi oby częściej takie naloty i wyłapać to całe dziadostwo

można.... • Piątek [20.05.2011, 07:16:59] • [IP: 83.21.36.**]

SIEMANO LUDZIE

BadBoy • Piątek [20.05.2011, 16:06:29] • [IP: 217.144.243.***]

Pajak nic nie robi tylko wpada :) Postarzal sie i slabo biega chyba :)

Gość • Piątek [20.05.2011, 17:44:59] • [IP: 80.54.123.**]

stary a glupi to juz prawie diler dziadek

Bździągwa • Piątek [20.05.2011, 19:13:00] • [IP: 31.63.223.**]

Śmiechu Warte, to całe zamieszanie. Tak patrząc na oko, to taki rasowy dwójak.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■